19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۰۹:۲۴:۱۱
کد مطلب:  TK8FZ3gF
در روز جهانی قدس:
فرهنگیان ودانش آموزان زنجانی با شکوه‌ترازگذشته آزادی فلسطین رافریادزدند

فرهنگیان و دانش آموزان زنجانی با حضور با شکوه در راهپیمایی روز قدس امسال با شکوه‌تر از هر سال فریاد آزادی فلسطین را فریاد زدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل،فرهنگیان ودانش آموزان زنجانی دراقصی نقاط استان زنجان به خیابان ها آمدند وبر پایبندی بر آرمان مقدس فلسطین تاکید نمودند.

فرهنگیان و دانش آموزان زنجانی همراه باسایراقشارمردم و در جای جای این استان همیشه در صحنه با فریادهای ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر داعشی، مرگ بر آل سعود خائن، لبیک یا خامنه‌ای، لبیک یا محمد بر ادامه راهی که امام راحل ترسیم کرده تاکید کردند.

جامعه فرهنگی استان زنجان با فریادهای وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، با آمریکای خائن نه تسلیم نه سازش، سپاه پاسدارن موشک بزن به داعش، روز جهانی قدس یوم‌الله یوم‌الله وسایر شعار های حماسی وانقلابی بر آزادی قدس شریف تاکید کردند.

همچنین معلمان ودانش آموزان استان  از سپاه پاسداران انقلاب و نیروی انتظامی در برخورد با داعش و ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حراست از مرزهای ایران اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است  در حاشیه این راهپیمایی پرچم آمریکا و اسرائیل نیز به نشانه انزجار مردم ولایی استان و برائت از مستکبران به آتش کشیده شد.

به اشتراک بگذارید :