26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ۱۳:۱۶:۲۳
کد مطلب:  kiZfRzxB
در مرکز رفاهی آموزشی شماره 3 شهر اصفهان اتفاق افتاد :
گردهمایی سرگروههای آموزشی دوره متوسطه

گردهمایی سرگروههای آموزشی دوره متوسطه باحضور قائدیها مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گردهمایی سرگروه های آموزشی دوره متوسطه با حضور قائدیها مدیر كل آموزش و پرورش استان ، مهندس محمدی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ،  روسای ادارات آموزش متوسطه و جمعی از كارشناس مسئولان و  كارشناسان برگزار گردید.

در ابتدای این برنامه منوچهری رئیس اداره تكنولوژی و گروههای درسی اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص اهمیت گروههای آموزشی به عنوان پایگاه علمی ، مركز تصمیم گیری و تصمیم سازی ناظر آموزشی و تسهیل كننده امرآموزش عنوان كرد ؛ و گروه ای آموزشی را حلقه اتصال میان برنامه ریزان و معلمان دانست .

وی در ادامه گوشه ای از فعالیتها ، عملكرد و افتخارات گروههای درسی را در سال تحصیلی 96-95 عنوان کرد.

در ادامه این برنامه نمایندگان دوره اول متوسطه ، متوسطه نظری و فنی حرفه ای و كاردانش ، علی اكبری سرگروه مدیران دوره اول  ، احمدی دبیر دبیرخانه كشوری ریاضی و زرافشان سرگروه مدیران فنی و حرفه ای و كاردانش در خصوص مسائل آموزشی و برنامه ها به ایراد سخن پرداختند .

درپایان قائدیها مدیركل آموزش و پرورش استان نیز در خصوص نقش گروههای درسی در فرایند آموزش و پرورش مطالبی را عنوان نمود و از فعالیتها و عملكرد گروههای درسی تقدیر کرد.

گفتنی است این گردهمایی با تقدیر تعدادی از پیشكسوتان و سرگروههای آموزشی و صرف افطار پایان یافت .

به اشتراک بگذارید :