27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ۱۳:۲۰:۰۰
کد مطلب:  HErimyDn
پیام مدیركل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس

 

به نام خدا

 

بار دیگر همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، روز قدس فرا می رسد تا مسلمانان آزاده جهان یک دل و هماهنگ ، صدای مظلومیت مردم مظلوم فلسطین را بر بام جهان طنین انداز کنند و به دنیا اعلام نمایند که بر سر احقاق حق این مردم مبارز با هیچکس معامله نخواهند کرد و از این حق مسلم نخواهند گذشت .

روز قدس ، یادگار عزیز و عظیم و ارجمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است که با هدایت های روشنگرانه و قاطعانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) همچنان زنده و پاینده است و افق روشنی را فرا راه آزادگان جهان قرار داده است .

رژیم غاصب و اشغالگر قدس شریف با همدستی و هم پیمانی دنیای استکبار و در رأس آن سرمداران ستم پیشه دولت آمریکا در سال های اخیر و در تداوم خوی توسعه طلبی و تجاوزگری خود نه تنها کمترین نرمشی در مقابل مطالبات به حق مردم فلسطین نشان نداده بلکه با سرعت بخشیدن به شهرک سازی در سرزمین های اشغالی رویای انتقال پایتخت رژیم اشغالگر را به قدس شریف قبله اول مسلمانان در سر می پروراند. طراحان و مجریان این توطئه خطرناک باید بدانند همانگونه که مسلمانان جهان طی بیش از 6 دهه اخیر نشان دادند که با سلاح شهادت و مبارزه یک قدم از آرمان خود در ارتباط با قدس شریف عقب نشینی نخواهندکرد با اراده و هشیاری خود ثابت خواهند کرد امتی که از جان خود مایه می گذرد سرانجام به آرمان های خود به هر قیمت ممکن خواهد رسید . فرهنگیان و دانش آموزان استان اصفهان نیز همگام با ملت انقلابی و مجاهد و کفر ستیز ایران اسلامی با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز قدس بار دیگر با این آرمان والا اعلام وفاداری خواهند کرد و یکپارچگی و اراده واحد خود را در دفاع از فلسطین قهرمان نشان خواهند داد .

محمد حسن قائدیها

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان

 

 

به اشتراک بگذارید :