27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ۱۱:۵۹:۰۳
کد مطلب:  FVxTp8Tn
در مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان شماره 3 اتفاق افتاد :
دومین نشست هیئت تحریریه پرتو مهر

نشست هیئت تحریریه پرتو مهر با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ، عوامل اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش و هیئت تحریریه پرتو مهر برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، دومین نشست هیئت تحریریه پرتو مهر با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ، عوامل اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش و هیئت تحریریه پرتو مهر با هدف ارتقاء سطح کیفی این نشریه در مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان شماره 3 شهر اصفهان برگزار گردید.

در این نشست قائدیها مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ، روابط عمومی را آیینه تمام نمای سازمان معرفی کرد و تاکید کرد می بایست از تمام ظرفیت های موجود به منظور اطلاع رسانی فعالیت های آموزش و پرورش استفاده کرد .

شهرام صانعی مشاور فرهنگی و مطبوعاتی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز با اشاره به ظرفیت های موجود در آموزش و پرورش و نشریه پرتومهر بر تنوع محتوای متناسب با نیاز مخاطبین تاکید کرد و انتشار این نشریه را یک فرصت در این زمینه برشمرد.

در ادامه این برنامه علیرضا مهدی رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز با بررسی اقدامات اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و فعالیت های صورت گرفته در نشریه پرتو مهر ، با تعریف اولویت ها به شرح وظایف سرویس های مختلف این نشریه پرداخت و تاکید کرد می بایست با بالابردن سطح کیفی مطالب ، محتوای متناسب با ذائقه معلمین و مخاطبین آموزش و پرورش تولید و منتشر شود.

گفتنی است در این برنامه سردبیرهای سرویس های مختلف و اعضای هیئت تحریریه پرتو مهر در خصوص چگونگی ارتقاء سطح کیفی این نشریه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به اشتراک بگذارید :