3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ۱۰:۵۷:۵۵
کد مطلب:  g2l77GwM
شورای آموزش و پرورش کوهسرخ برگزار شد

اگرچه در تابستان بعد علمی آموزشی کمی کمرنگ می شود اما فرصت خوبی بوجود می آید تا ابعاد تربیتی کودکان و نوجوانان را تقویت کنیم.

به گزاش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از منطقه کوهسرخ، حجت الاسلام دهقانی امام جمعه ریوش  در این جلسه به برکات ماه رمضان اشاره کرد و گفت: همه باید سعی کنیم بهره ی کافی را از این ماه پر خیر و برکت ببریم.
امام جمعه ریوش از تمامی ارگان های منطقه تلاش در جهت پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان را خواست و گفت: اکنون بهار عمر فرزندان است و باید همه در کنار هم برای این اوقات ارزشمند برنامه ریزی کنیم.
رمضانی، رئیس شورای آموزش و پرورش نیز در ابتدا از تلاش ها و دلسوزی های فرهنگیان در سال تحصیلی گذشته تقدیر و تشکر کرد و گفت: در موضوع پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان منطقه آمادگی کامل داریم و تمامی دهیاران منطقه در این مسئله مهم در کنار آموزش و پرورش هستند.
بخشدار کوهسرخ گفت: مشکلات زیادی در منطقه داریم اما باید به ظرفیت های موجود نیز توجه کنیم و سعی در تقویت و گسترش این ظرفیت ها کنیم.
این مقام مسئول همکاری تمامی ارگان ها و سازمان های منطقه را برای مسئله مهم اوقات فراغت فرزندان منطقه خواستار شد.
علی طاهریان، ریاست آموزش و پرورش کوهسرخ که از دیگر سخنرانان جلسه بود گفت: اگرچه در تابستان بعد علمی آموزشی کمی کمرنگ می شود اما فرصت خوبی بوجود می آید تا ابعاد تربیتی کودکان و نوجوانان را تقویت کنیم.
طاهریان اظهار کرد: امروز آسیب های اجتماعی بسیاری کودکان و نوجوانان ما را هدف گرفته اند و این مسئله وظیفه ی ما را در مبارزه با این آسیب ها دوچندان می کند.
وی تابستان را فرصت خوبی برای مبارزه با این آسیب ها و تقویت ارزش های دینی و اجتماعی بیان کرد.
رئیس آموزش و پرورش کوهسرخ گفت: در گذشته کودکان و نوجوانان وقت های خالی خود را در امور کشاورزی و یدی پر می کردند اما اکنون شرایط تغییر کرده و باید این وقت های خالی را با برنامه ریزی های هدفمند و جذاب پر کرد.
 در ادامه این جلسه سایر اعضای شورای آموزش و پرورش پیشنهادات خود را در راستای دستور جلسه ارائه کردند و در نهایت بر هماهنگی ارگان ها و سازمان های منطقه جهت جلوگیری از موازی کاری تاکید شد.

انتشاردهنده:غفاریان

به اشتراک بگذارید :