21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۲:۱۰:۳۶
کد مطلب:  RvsZtVh1
رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان چاراویماق:
میزان تعامل ادارات با آموزش و پرورش در ارزیابی سالانه آنها از امتیاز ویژه ای برخوردار خواهد بود

فرماندار چاراویماق در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: میزان تعامل ادارات با آموزش و پرورش در ارزیابی سالانه آنها از امتیاز ویژه ای برخوردار خواهد بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از چاراویماق، بلال زاده گفت: حوزه فرهنگ و آموزش و پرورش کلید توسعه کشور بوده و ضروری است تا تمامی دستگاه ها و نهادهای شهرستان همکاری تنگاتنگ و مستمری با آموزش پرورش داشته باشند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در ادامه از افزایش 17.5 درصدی اعتبارات تخصیص یافته به آموزش و پرورش از محل اعتبارات تملک دارایی قانون متوازن سال 96 خبر داد و این امر را گامی موثر در پیشبرد هرچه بهتر برنامه های آموزش و پرورش دانست. 

فرماندار چاراویماق با اشاره به فصل امتحانات و در پیشرو بودن آزمون سراسری گفت: بحث هایی در فضای مجازی در خصوص لو رفتن سوالات نهایی منتشر شده است که این موضوع شایعه ای بوده و هدف از آن درگیر کردن ذهن دانش آموزان و اولیاء و همچنین کسب سود از این گونه شایعات می باشد

مدیر آموزش و پرورش نیز در ادامه گفت: خردادماه فصل برداشت محصول آموزش و پرورش است و به لطف خدا با و همکاری تمامی مجموعه شاهد برگزاری بی نقص و عیب این امر بودیم و نتایج بدست آمده از امتحانات نهای پیش دانشگاهی بیانگر افزایش در درصد قبولی و  نیز نمرات می باشد.

صمد علیزاده در پایان گفت: پروژه های خیرساز 4 کلاسه در روستای تریان و 2 کلاسه در روستای گلیتر در حال احداث می باشند که با همت خیرین نیک اندیش در هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید.

 

به اشتراک بگذارید :