27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۰۸:۳۱:۴۹
کد مطلب:  yhNes8E5
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
آموزش و پرورش در ریل پژوهش و توسعه قرار گرفته است

همایش تجلیل و تقدیر از منتخبین برنامه تعالی مدیریت مدرسه با حضور مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، شورای معاونین ، روسای مناطق 21 گانه و مدیران منتخب مدارس شهرستان های استان تهران در سالن ولایت این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم حملات تروریستی تهران گفت: به حمد الهی تلاش های دولت تدبیر و امید به بار نشسته است و مسیر آموزش و پرورش سنتی به نرمی در حال تغییر و قرار گرفتن در ریل توسعه ، پژوهش و تحقیق است.

وی با اشاره به اینکه این گذر تاریخی در آموزش و پرورش به خوبی احساس می شود ، تاکید کرد: آموزش محفوظات محور کم کم جای خود را به آموزش مهارت محور داده و فصل نوین آموزش در مدارس ما آغاز خواهد شد.

فولادوند با تاکید بر اینکه درپیمودن این مسیر توسعه به هیچ وجه  نباید دچار شتابزدگی شویم و اهداف اصلی را از یاد ببریم ، یادآور شد: آموزش و پرورش ما ما باید مجهز به علم روز گردیده و بر مبنای ارزشهای دینی و ملی خود در این راستا گام برداریم .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،ساماندهی نیروی انسانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی را از مهمترین برنامه های این اداره کل دانست و افزود: امسال در برنامه پروژه مهر باید به شکلی کاملا منسجم ، برنامه ریزی شده و با تقویم اجرایی پیش برویم تا بتوانیم به اهداف عالی از پیش تعیین شده دست یابیم .

گفتنی است در این همایش از مدیران برگزیده برنامه تعالی مدیریت مدرسه تجلیل به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :