27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۰۸:۴۸:۱۲
کد مطلب:  2TfNTTkC
مدیر آموزش و پرورش ملارد خبر داد:
دو عنوان برتر استانی در دستان معلمان تربیت بدنی ملارد قرار گرفت

مدیر آموزش و پرورش ملارد از کسب دو عنوان برتر استانی در بیست و هشتمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، محمد قادری تفرشی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد، از کسب دو عنوان برتر استانی در بیست و هشتمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی شهرستان های استان تهران خبر داد و گفت: معلمان تربیت بدنی این شهرستان موفق شدند در مجموع تیمی، مقام اول استانی آقایان و مقام دوم استانی بانوان را کسب کنند.

وی ضمن تبریک به حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی، به ویژه معلمان تربیت بدنی شهرستان ملارد افزود: همت و پشتکار همکاران گرامی در حوزه تربیت بدنی ستودنی است و امیدوارم شاهد موفقیت و کسب عناوین کشوری و بین المللی بیش از گذشته در میان همکاران فرهنگی باشم.

ششایان ذکر است بیست و هشتمین دوره رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی شهرستان های استان تهران با حضور 390 نفر ازمعلمان  تربیت بدنی 19 منطقه شهرستان های تهران با هدف ارتقاء سطح علمی، سنجش آمادگی جسمانی و توانایی حرکتی در راستای برنامه ششم توسعه و سند تحول بنیادین، هفته اول خرداد ماه در شهرستان ملارد برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :