27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۰۸:۲۷:۳۸
کد مطلب:  9QHCFS3J
در دومین جلسه ستاد ثبت نام آموزش و پرورش ناحیه یک ری مطرح شد
مهمترین اولویت باید کاهش نگرانی والدین در زمان ثبت نام باشد

دومين جلسه ستاد ثبت نام مديريت آموزش و پرورش ناحیه یک ری با حضور تمامی اعضا تشكيل شد.

به گزارش اداره روابط عمومي و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک ری ، بهروزنصیری مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک ری، هدف از تشکیل این جلسات را برنامه ریزی بهتر جهت کاهش نگرانی مردم در امر ثبت نام فرزندانشان و مرتفع نمودن مشکلات پیش رو برشمرد و افزود:خوشبختانه درسال تحصيلي گذشته باهمدلي وهمفكري همكاران درمدارس، كارهاواقدامات خوبي انجام شد و مصمم هستيم تابه ياري خداوند متعال سال تحصيلي آينده را نیز ازابتداي سال برنامه ريزي نماييم وباتوجه به شرايط منطقه وبه صورت هدفمنداين كاررا دنبال کنیم .

مديرآموزش وپرورش ناحیه یک ری تاكيدكرد: درسال تحصيلي گذشته از اكثريت مدارس بازديد بعمل آمد وآنچه مشاهده شد حس مسؤليت پذیری ودلسوزي همكاران درمناطق روستایی محروم ازامكانات بوده است و بسیاری از مدیران این امر را به نحوه مطلوبی انجام داده اند.

این مقام مسئول درپایان به تشریح مواردی که باید مورد توجه ناظران قرار بگیرد اشاره کرده و گفت: تأکید بر عدم دریافت وجه و یا تعهد پرداخت وجه بابت کمک به مدرسه در هنگام ثبت نام، انجام ثبت نام از دانش آموزان تنها در محدوده مشخص شده توسط دوره های تحصیلی با توجه به محل سکونت آنها، نصب اطلاعیه ستاد ثبت نام استان و منطقه در واحد های آموزشی تا پایان زمان ثبت نام . تشکیل ستاد ثبت نام در سطح مدارس، از موارد نظارت ناظرین در امر ثبت نام باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :