25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۱۲:۴۸:۵۳
کد مطلب:  Syvyr9Qz
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در محکومیت حرکت کور مزدوران:
فرهنگیان و دانش آموزان ایران اسلامی در مکتب حسین بن علی (ع) درس رشادت و پایمردی خوانده اند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با صدور پیامی حرکت کور مزدوران را در شهر تهران محکوم کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران متن پیام عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، بدین شرح است:
بسم رب الشهدا والصدیقین 
 نشانه گرفتن حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و خانه ملت این حقیقت را عیان کرد که هنوز ملت و امام دشمن شماره یک بدخواهان این انقلاب است زیرا آنها مردم سالاری دینی را باور ندارند و یکسره به دنبال جنگ طلبی و کینه توزی هستند‌.
 اینجا سرزمین شیر زنان و مردانی است که ۸ سال یک تنه از کیان خود دفاع کردند و  شهادت در این راه را افتخار خود می دانند . 
 ایمان داریم که بذر خشم و خشونت در خاک سرزمین غیرت و شرف، فرجامی جز ناکامی کینه ورزان و همدلی مردم سربلند را نخواهد داشت. 
فرهنگیان و دانش آموزان ایران اسلامی در این چهار دهه نشان دادند که در مکتب حسین بن علی (ع) درس رشادت و پایمردی خوانده، هرگز زیر بار ظلم نمی روند و در عمل نشان داده اند که در این سرزمین، هرگز دیو، دد و اهریمن مجال ظهور و ثبوت نداشته است و در این زمانه نیز جز نام و نشان مردم مسلمانی که در راه صلح، سالیان سال به قیمت خون و جان پایداری کرده اند باقی نخواهد ماند.
اینجانب به نمایندگی از فرهنگیان فرهیخته ضمن محکوم نمودن این حرکت کور مزدوران بزدل استعمارگران، آرزوی رحمت الهی برای شهدای این واقعه ی تلخ، شکیبایی برای ملت و بازماندگان را از خداوند بزرگ خواستارم و از جان افشانی و تدبیر به هنگام نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی قدردانی می نمایم.

عبد الرضا فولادوند راد 
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران

به اشتراک بگذارید :