25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ۰۸:۱۸:۴۰
کد مطلب:  64Juzhuc
مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد :
اولین جلسه شورای پروژه مهر شهرستانهای استان تهران كلید خورد

مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری اولین جلسه شورای پروژه مهر شهرستان های استان تهران در سالن همایش های این اداره کل خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضافولادوند در جمع اعضای پروژه مهرشهرستان های استان تهران ،گفت :  پروژه مهر یكی از فعالیت های مهم آموزش و پرورش  است ،و به همین لحاظ توجه  به تقویم اجرایی منسجم  برای هماهنگی و همكاری اثر بخش كارگروههای اجرایی پروژه مهر اهمیت ویژه ای دارد.

وی ضمن بررسی و تشریح فعالیت های انجام شده در سال گذشته افزود : در زمینه پروژه مهر و فعالیتهای مرتبط با آن كارهای مفید و اثر بخشی  در سالهای گذشته  انجام شده است اما نیاز به اهتمام و دقت  نظر هر چه بیشتر در كارگروه های مختلف اداره كل و متناظر آن در مناطق  وجود دارد.

فولادوند با تاکید براستفاده بهینه از ظرفیت تمام نهاد ها، اولیاء و همه سازمان های مرتبط با آموزش و تعلیم و تربیت ، تصریح کرد :هنر اصلی مسئولین به كارگیری این  مشاركت در راستای اثربخشی آموزش و پرورش است .

مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خاطرنشان کرد: حمایت از تولیدات داخلی در راستای ارتقاء جایگاه هویت ملی  و  مشاركت فعال تمام نهاد های دولتی و مردمی  باید در پروژه مهر پر رنگ تر از هر سال باشد .     

در ادامه شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دبیر پروژه مهر سال  تحصیلی گذشته ،شیوه نامه پیشنهادی واولیه پروژه مهر سال تحصیلی جدید را که توسط اداره آموزشهای فنی و حرفه ای و كاردانش ، دبیرخانه پروژه مهر سال تحصیلی 97-96  آماده شده بود را ارائه داده و با اعضای شورا به بحث و تبادل نظر پیرامون آن پرداختند.

گفتنی است ، برنامه های پروژه مهر به عنوان اقدامی سازنده ، مؤثر و سازمان یافته در شروع هر سال تحصیلی برای آماده سازی مدارس و  استقبال از معلمین و دانش آموزان در قالب كمیته های اجرایی  پنج گانه ، اجرا می گردد.

 

به اشتراک بگذارید :