25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۱۰:۲۹:۰۱
کد مطلب:  nTwKKsyP
مدیر آموزش و پرورش بهارستان در آئین افتتاح آموزشگاه خیرساز نورالزهرا (س):
آموزش و پرورش به حمایت های همه جانبۀ خیرین مدرسه ساز نیاز دارد

آئین افتتاحیه مدرسه خیرسازنور الزهرا (س) در شهرصالحیه آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین افتتاحیه آموزشگاه خیرساز نورالزهر (س) شهرصالحیه ، با حضور علامی معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان بهارستان، لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان و برخی از مسئولین شهرستانی و استانی و یاسمین معماری خیر مدرسه ساز، در شهر صالحیه برگزار شد.

لطفی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان در این آئین گفت: نظام تعلیم و تربیت جامعه به ویژه شهرستان بهارستان برای پاسخ دهی به نیازهای دانش آموزان در بخش آموزشی و مسائل تربیتی نیاز به حمایت همه جانبه دلسوزان از این عرصه مهم دارد.

وی ضمن قدر دانی از دلسوزی خیرین مدرسه ساز در ساخت و آماده سازی فضاهای آموزشی از خیرین مدارس به عنوان ایثارگران جامعه در عرصه تعلیم و تربیت یاد کرده و افزود: با حرکت معنوی این عزیزان خیرمدرسه ساز، مدرسه در شهرصالحیه که با کمبود فضای آموزشی روبرو بود در کوتاهترین زمان ممکن احداث شد.

گفتنی است این مدرسه 6 کلاسه در زمینی به مساحت 2070 مترمربع با زیربنای 500 مترمربع در شهر صالحیه با کمک اهدای زمین توسط شهرداری صالحیه و خانم یاسمین معماری خیر مدرسه سازبنا نموده وساخته شد.

به اشتراک بگذارید :