27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۱۰:۲۳:۴۱
کد مطلب:  7JIzeVVm
مدیر آموزش و پرورش ورامین در آئین یاد بود شهدای قیام 15 خرداد:
تکریم خانواده های شهدای قیام 15 خرداد یك وظیفه است

مدیر آموزش و پرورش ورامین در آئین یاد بود شهدای قیام 15 خرداد ورامین گفت: تکریم خانواده های شهدای قیام 15 خرداد یك وظیفه است.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسا نی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، امیر محمدی، مدیر آموزش و پرورش ورامین در سالگرد شهدای قیام 15 خرداد در آموزشگاه قیام 15 خرداد ضمن تأکید بر این مفهوم که تكریم خا نواده های شهدای قیام 15 خرداد یك وظیفه است، گفت: قیام 15 خرداد سر آغاز انقلاب اسلا می است.

وی در ادامه ضمن تأکید بر این امر که برگزاری چنین آئین هایی یاد و خاطره شهدای قیام خونین 15 خرداد 1342 را گرامی داریم، افزود:می بایست قدمی هرچند کوچک در جهت آشنایی دانش‌آموزان و نوجوانان ورامین که آینده‌سازان ایران اسلامی هستند برداریم.

سعیدیان، معاونت سیاسی و انتظامی فر مانداری ورامین نیز خطاب به دانش آموزان گفت: شما دانش آموزان این منطقه وارثان دیار دلیرمردان ۱۵ خرداد هستید و باید راه آن شهدای را ادامه دهید.

وی افزود: شهرستان ورامین یکی از کانون های مهم قیام خونین 15 خرداد بوده و هست.

معاون سیاسی و انتظامی فر مانداری ورامین خاطر نشان کرد: یکی از چراغ های اصلی انقلاب در ورامین در سال 42 در قیام 15 خرداد روشن شد و جرقه انقلاب اسلامی ایران از سال 42 زده شد.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: پیام امام راحل که در آستانه رحلت آن قرار داریم به شما دانش آموزان تحصیل و درس خواندن است و شما باید در رشد استعداد های خود کوشا باشید.

در پایان آئین توسط مسئولین شهرستان تمثال شهدای قیام 15 خرداد غبار روبی و عطر افشانی شد.

به اشتراک بگذارید :