27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۰۹:۴۱:۲۰
کد مطلب:  ogL98r6i
مدیر آموزش و پرورش جواد آباد در اولین نشست ستاد نظارت بر ثبت نام:
نظارت بر ثبت نام باید مستمر و هوشمندانه انجام پذیرد

مدیر آموزش و پرورش جواد آباد در اولین نشست ستاد نظارت بر ثبت نام در این منطقه، گفت: نظارت بر ثبت نام باید مستمر و هوشمندانه انجام پذیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اولین نشست ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان منطقه آموزش و پرورش جوادآباد با حضور رئیس، شورای معاونین و اعضای ستاد ثبت نام منطقه آموزش و پرورش در سال تحصیلی 97-96 برگزار شد.

عباس کیوانلو، مدیر آموز شو پرورش جوادآباد در این نشست، به اهمیت انجام نظارت دقیق و مطابق شیوه نامه ثبت نام پرداخته و گفت: ثبت نام دانش آموزان با نظارت مستمر و هوشمند باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا خانواده های محترم در امر ثبت نام هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای نداشته باشند.

این مقام مسئول در ادامه به تشریح مواردی که باید مورد توجه ناظران قرار بگیرد اشاره کرده و افزود: تأکید بر عدم دریافت وجه و یا تعهد پرداخت وجه بابت کمک به مدرسه در هنگام ثبت نام، انجام ثبت نام از دانش آموزان تنها در محدوده مشخص شده توسط دوره های تحصیلی با توجه به محل سکونت آنها، نصب اطلاعیه ستاد ثبت نام استان و منطقه در واحد های آموزشی تا پایان زمان ثبت نام،تشکیل ستاد ثبت نام در سطح مدارس، از موارد نظارت ناظرین محترم می باشد.

به اشتراک بگذارید :