27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۰۹:۳۳:۰۰
کد مطلب:  ycCI9AiM
مدیر آموزش و پرورش دماوند در نشست شورای آموزش و پرورش:
توانمند سازی مدیران و معلمان و برگزاری اردوهای آموزشی از برنامه های شورای آموزش و پرورش دماوند است

شورای آموزش و پرورش دماوند با حضور مام جمعه، نماینده فرماندار، شهردار، مدیر آموزش و پرورش و دیگر برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، شورای آموزش و پرورش دماوند با حضور امام جمعه، نماینده فرماندار، شهردار، ریاست آموزش و پرورش برگزار شد.
مهرداد پورفتحی، مدیر آموزش و پرورش و دبیر شورای آموزش و پرورش دماوند، ضمن تبریک حماسه بزرگ انتخابات ریاست جمهوری، از آن به عنوان سرمایه ارزشمند نظام جمهوری اسلامی یاد کرده و با ارائه گزارشی از فعالیت ستاد بزرگداشت مقام معلم پرداخت و از کلیه کسانی که در برگزاری با شکوه آن نقش داشتند، تقدیر و تشکر کرد.
وی با طرح موضوع نشست با عنوان برنامه ریزی اوقات فراغت دانش آموزان، آن را فرصت مغتنمی جهت دستیابی به اهداف آموزش و پرورش برشمرده و گفت: توانمند سازی مدیران و معلمان و برگزاری اردوهای آموزشی خارج و داخل استان در جهت رشد حرفه ای آنها یکی از مهمترین برنامه های آموزش و پرورش در تابستان سال جاری است.
حجت الاسلام فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند نیز در ادامه، با تأکید بر اهمیت پیشگیری از موازی کاری فرهنگی، هماهنگی بیشتر دستگاه های مربوط در زمینه اوقات فراغت را خواستار شده و بر اهمیت نقش و ارتباط بین مدارس و مساجد تأکید کرد.
مهارت آموزی دانش آموزان در تابستان، داشتن برنامه مدون و ارزیابی مستمر برنامه ها، تأکید بر برنامه های غیررسمی و تأثیرگذاری بیشتر و عمیق تر در دانش آموزان، اهمیت نقش خانواده ها، آموزش استفاده از فضای مجازی، مهارتهای زندگی و اجتماعی از مهمترین موضوعات مورد طرح در نشست بود.

به اشتراک بگذارید :