27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۰۹:۲۵:۱۹
کد مطلب:  QSSIWwue
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه:
ایجاد مراکز درمانی فرهنگیان یکی از امکانات رفاهی به جامعه فرهنگیان است

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در افتتاحیه درمانگاه فرهنگیان فیروزکوه گفت: جامعه فرهنگیان باید از بهترین و مناسب ترین امکانات رفاهی ، خدماتی و درمانی برخوردار باشد و ایجاد مراکز درمانی فرهنگیان یکی از امکانات رفاهی به جامعه فرهنگیان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، درمانگاه فرهنگیان فیروزکوه با حضور  کریمی، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فیروزکوه، محمدرضا بنار،مدیر آموزش و پرورش و دبیر شورای آموزش و پرورش، معاونین و روسای کار گروه های تخصصی شورا و سایر اعضای شورا با طبابت رضا پیرنیا، پزشک عمومی، افتتاح شد.

محمد رضا بنار، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه، در حاشیه افتتاح این درمانگاه گفت : جامعه فرهنگیان باید از بهترین و مناسب ترین امکانات رفاهی ، خدماتی و درمانی برخوردار باشد و ایجاد مراکز درمانی فرهنگیان یکی از امکانات رفاهی  به جامعه فرهنگیان است.

وی در خصوص هدف از راه اندازی درمانگاه فرهنگیان با اشاره به این امر که هدف از راه اندازی درمانگاه فرهنگیان رفاه حال فرهنگیان شهرستان و استفاده ی فرهنگیان از خدمات بیمه است، افزود: در شهرستان فیروزکوه از حقوق فرهنگیان بیمه درمانی کسر می شود ولی هیچ مطبی از دفترچه بیمه فرهنگیان استفاده نمی کند.

بنار در ادامه در خصوص نحوه ی خدمات این درمانگاه ادامه داد: در فاز اول این درمانگاه خدمات پزشکی (داخلی، پوست و اطفال) همه روزه بجز ایام تعطیل انجام می شود و ان شاء ا... در اینده ی نزدیک خدمات دندانپزشکی در همین درمانگاه انجام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :