25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۰۹:۱۶:۴۴
کد مطلب:  tEIbf0AL
مدیر آموزش و پرورش ملارد در نشست ستاد ثبت نام:
کسب رضایت اولیا و دانش آموزان از نحو ثبت نام در مدارس هدف نهایی ستادهای ثبت نام مناطق است

مدیر آموزش و پرورش ش ملارد ضمن تاکید بر اجرای مطلوب و نظارت بر روند ثبت نام در مدارس، گفت: کسب رضایت اولیا و دانش آموزان از نحو ثبت نام در مدارس هدف نهایی ستادهای ثبت نام مناطق است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اولین نشست ستاد ثبت نام شهرستان ملارد تشکیل شد.

محمد قادری تفرشی، مدیر آموزش و پرورش  ملارد ، هدف نهایی ستاد ثبت نام را کسب رضایت اولیا و دانش آموزان از نحو ثبت نام در مدارس عنوان کرده و افزود: ستاد ثبت نام تلاش می کند با اجرای بخشنامه های مربوطه و بازدید های مستمر و بررسی راه کارهای مناسب به کسب رضایت اولیا و دانش آموزان دست یابد.

وی در ادامه، با اشاره به این امر کهه محدویت های فضای آموزشی و مهاجر پذیربودن این شهرستان باعث شده تا تراکم بخش های شهری این شهرستان بالا باشد، افزود: همکاران ما تلاش می کنند با پیش بینی تمهیدات لازم بیشترین رضایتمندی و آرامش را برای دانش آموزان و اولیا آنها ایجاد نمایند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد بر اجرای دقیق بخشنامه های مربوط به ستاد ثبت نام و نظارت حداکثری بر روند اجرای مطلوب آن تاکید کرده و ادامه داد: ناظران ستاد ثبت نام باید با دید بهبود کیفیت روند ثبت نام به مدارس بروند.

این مقام مسئول از ایجاد 18 ستاد ثبت نام فرعی در شهرستان ملارد خبر داده و اظهار داشت: در مناطقی که حجم ثبت نام بالایی داریم ستاد ثبت نام فرعی تشکیل خواهد شد و یکی از مدیران در هر منطقه مسئول این ستاد خواهد بود تا نظارت بر روند اجرای ثبت نام بیشتر شود.

قادری تفرشی دریافت هرگونه وجه خارج از ضوابط را ممنوع دانسته و تصریح کرد: در زمان ثبت نام به جز هزینه بیمه، کتاب و در صورت اصرار اولیا هزینه اشتراک مجلات رشد آن هم با رعایت قوانین مربوطه و واریز وجوه به حساب مدرسه، هیچ وجه دیگری اخذ نمی گردد و در صورت مشاهده ی موردی برخورد قانونی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :