27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ ۰۸:۰۵:۱۳
کد مطلب:  PSszUhkR
تكذيبيه
خريد و فروش سئوالات امتحانات نهايي در شبكه هاي مجازي تكذيب شد

از سوي رئيس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش خبر « خريد و فروش سئوالات امتحانات نهايي در شبكه هاي مجازي » تكذيب شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، عبدالرسول عمادي با اشاره به انتشار خبري كه باعنوان « خريد و فروش120هزار توماني سئوالات امتحان نهايي درشبكه هاي مجازي از شايعه تا واقعيت» اظهاركرد: با هماهنگي پليس فتا سايت‌هايي كه خبر فروش سئوالات امتحانات نهايي را منتشر كرده‌اند و از آن طريق مبادرت به خريد و فروش سئوالات امتحاني مي كنند برخورد خواهد شد .

 

وي افزود: رفتار اين سايت‌ها مصداق كلاهبرداري و شيادي است بنابراين به شهروندان، خانواده ها ودانش آموزان توصيه مي شود در دام كلاهبرداران گرفتار نشوند .

 

عمادي تصريح كرد: هر نوع سئوالي كه توسط سايت هاي مدعي به معرض فروش گذاشته شده، مربوط به سنوات گذشته و امتحانات نهايي بوده كه تاريخ برگزاري آنها سپري شده است .

 

رئيس مركز سنجش آموزش و پرورش خاطر نشان كرد: به دانش آموزان اطمينان مي‌دهيم كه سئوالات امتحاني در امنيت كامل در راس ساعت مقرر در دسترس آن ها قرار خواهد گرفت .

 

وي از دانش آموزان خواست تنها بر محتواي كتاب‌هاي درسي متمركز شوند، زيرا سئوالات امتحاني فقط از متن كتاب‌هاي درسي طراحي مي شود و دانش آموز با مطالعه دقيق مي‌تواند به طور كامل پاسخگوي سئوالات باشد.   

به اشتراک بگذارید :