27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۰۹:۰۲:۳۴
کد مطلب:  kCDt3Jy8
با میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
مسابقات فرهنگی-هنری دانش آموزان برگزیدۀ سراسر کشور به کار خود پایان داد

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از پایان یافتن مسابقات فرهنگی-هنری دانش آموزان برگزیدۀ سراسر کشور به میزبانی شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از برگزاری سی و پنجمین دوره از مسابقات فرهنگی-هنری دانش آموزان برگزیدۀ سراسر کشور و کرال فرهنگیان در شهرستان های استان تهران خبر داد.

هاشمی در این باره گفت: این دوره از مسابقات با حضور 23 استان کشور برگزار می شود و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برای دومین سال متوالی به عنوان میزبان و دبیرخانۀ این دوره از مسابقات به فعالیت می پردازد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به این امر که این دوره از مسابقات از اول تا سوم خرداد ماه برگزار شد، افزود: در این دوره، تعدادی از داوران وزارت آموزش و پرورش در رشته های هنرهای دستی و تجسمی، رسانه و فضای مجازی، هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی و فیلم و همچنین هنرهای ادبی و پژوهشی آثار ارسال شده به دبیرخانۀ جشنواره را داوری کردند.

به اشتراک بگذارید :