20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۳:۱۰:۰۰
کد مطلب:  zuIW4bED
سرپرست اداره كل شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش:
1350 مدرسه شاهد در كشور فعاليت مي كنند

سرپرست اداره كل شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش ، از فعاليت 1350 مدرسه شاهد در سراسر كشور خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، پيش از ظهر امروز ، محمدرضا رزاقي در دومين  روز از گردهمايي 3 روزه رؤساي ادارات آموزش وپرورش سراسر كشور كه در اردوگاه شهيد باهنر تهران در حال برگزاري است ، فصل بهار را نقطه عطفي براي انقلاب  اسلامي دانست و افزود: هر چند انقلاب اسلامي در بهمن 1357 به پيروزي رسيد، اما 12 فروردين، روز همه پرسي جمهوري اسلامي، 3 خرداد ماه سالروز آزادي خرمشهر و همچنين 29 ارديبهشت و 2 خرداد ماه سالروز حماسه هاي انتخاباتي مردم ، نقاط عطفي هستند در كارنامه موفق پيروزي هاي انقلاب اسلامي مشاهده مي شود.

وي افزود: خدمتگزاري به فرزندان شاهد، افتخاري است كه شامل برخي از افراد شده است و راه شكرگزاري آن ، تلاش مضاعف راي تربيت فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان مي باشد.

رزاقي با اشاره به وجود 1350 مدرسه شاهد در سطح كشور، گفت: به ادارات امور شاهد و ايثارگران  استان ها تفويض اختيار شده تا باتوجه به شرايط هر استان، برنامه ريزي هاي مناسب را انجام دهند.

وي ابراز اميدواري كرد: خدمت به فرزندان شاهد بايد به گونه اي باشد كه دانش آموزان در مسير واقعي شهدا و ايثارگران قرار گيرند.

به اشتراک بگذارید :