15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۱۳:۴۵:۱۹
کد مطلب:  ROgMLar4
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
مسابقات قهرمانی آموزشگاه های استان برگزار شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مسابقات پسران و دختران آموزشگاه های استان به میزبانی ناحیه 2 ری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، گفت: این دوره از رقابتها  در گروه پسران با سه رشته تنیس روی میز،فوتسال و بسکتبال  و با حضور 36  تیم از مناطق استان و در گروه دختران در رشته های بسکتبال،فوتسال،طناب زنی، ژیمناستیک و والیبال به میزبانی ناحیه 2 شهر ری  برگزار شد.

وی افزود: در پایان رقابتهای  پسران در رشته تنیس روی میز شهرستان شهریار  موفق شد مقامهای اول تا سوم در انفرادی و مقام اول تیمی این رشته را به خود اختصاص دهد  و اسلامشهر و ری 2 به ترتیب دوم و سوم شدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد: همچنین در رشته فوتسال که با حضور 18 تیم برگزار گردید تیم فوتسال ناحیه 2 ری موفق به کسب مقام قهرمانی و تیمهای پاکدشت و شهریار به ترتیب دوم و سوم شدند.

 رحیم در ادامه تصریح کرد: رشته بسکتبال در مقطع ابتدایی نیز با حضور 10تیم پیگیری شد و در پایان اسلامشهر  با بدست آوردن مقام قهرمانی و شهر قدس و ناحیه 1 ری  به ترتیب جایگاه دوم و سوم به کار خود خاتمه دادند.

این مقام مسئول با اشاره به رقابتهای قهرمانی دختران ، یادآور شد :در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول رشته بسکتبال ناحیه 1 ری و ناحیه 2 ری  توانستند به مقام قهرمانی دست پیدا کنند و تیم های ناحیه 2 ری و کهریزک مقام دوم و همچنین تیم های ناحیه 2 ری و کهریزک  مقام سوم این رشته را از آن خود کردند

وی افزود : در رشته فوتسال دختران تیم اسلامشهر در دو مقطع ابتدایی و اول متوسطه قهرمان و تیمهای ورامین و قوچک دوم و شهریار و ناحیه 2 ری سوم شدند

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خاطرنشان کرد: در رشته طناب زنی تیم شهر قدس مقام نخست ، شهریار دوم و ناحیه 1 بهارستان سوم شدند.

رحیم پیرامون نتایج ژیمناستیک این دوره از مسابقات اظهار داشت : در ژیمناستیک ناحیه 2 ری توانست در دو مقطع ابتدایی اول و دوم مقام قهرمانی را از آن خود کند و تیمهای شهریار و شهر قدس به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

به اشتراک بگذارید :