15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۰۹:۰۴:۱۱
کد مطلب:  MD7QOXV4
با حضور مدیر آ موزش و پرورش:
جشن شکرگزاری قرآن پایه سوم مدارس فشافویه برگزار شد

مراسم جشن شکرگزاری کسب مهارت روخوانی قرآن کریم با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با قرآن در مدرسه امید اسلام فشافویه برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره  کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از فشافویه ؛  مرتضی حیدری مدیر آموزش وپرورش فشافویه با اشاره به اینکه 500 دانش آموز پایه سوم دبستان جشن مهارت قرآن آموزی را در سطح مدارس برگزار کرده اند ،گفت: این مراسم به صورت محوری امروز برای نفر 50 نفر ازدانش آموزان  پایه سوم مدرسه  امید اسلام برگزار شد.

وی افزود : طرح فراگیری قرآن دانش‌آموزان پایه سوم ابتدایی یکی از طرح‌های وزارت آموزش و پرورش برای ارتقای قرآن‌آموزی از کودکی در جامعه  است واز ابتدای سال تحصیلی آغاز می گردد.

حیدری در بخش دیگری از سخنانش  ادامه داد :قرآن، برنامه جامع زندگی برای همه مردم در همه زمان‌هاست و یادگیری روخوانی ، روان‌خوانی ، توجه به مفاهیم ، یاد دادن آن به سایرین و عمل به دستورات این کتاب آسمانی باید برنامه همه دانش آموزان  مسلمان باشد.

مدیر آموزش و پرورش فشافویه با اشاره به کاربردی بودن  حکایتها  و داستان‌های موجود در  قرآن  افزود: قرآن و اهل‌بیت(ع) دو میراث گرانبهای پیامبر اسلام(ص) است که در میان امت اسلامی به امانت گذاشته شده اند .

 لازم به ذکر است در پایان این مراسم با اهدای هدایایی از این دانش آموزان تجلیل بعمل آمد .

به اشتراک بگذارید :