15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۰۸:۴۰:۵۶
کد مطلب:  EtGl8xXJ
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پیامی به مناسبت حضور حماسی مردم در انتخابات:
مردم ایران با شرکت در انتخابات پیام عقلانیت، تدبیر و امید به آینده را فریاد زدند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پیامی به مناسبت حضور حماسی مردم در انتخابات، از ملت شریف ایران اسلامی تقدیر کرد.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، متن پیام عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بدین شرح است.

 بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را شاکریم که در پرتو عنایات حضرت ولیعصر (عج) و تدابیر خردمندانۀ مقام معظم رهبری (مدظله) بار دیگر سیمرغ اقتدار و عزت بر فراز قله های شکوه و جلال ایران به پرواز درآمد و ندای بیداری ایران و ایرانی را به گوش جهانیان رساند. مردم فهیم و خردمند ایران با تکیه بر ایمان و دانش خود دوباره پای در راه تثبیت آرمان های انقلاب اسلامی گذاشتند و با حضور شگفت انگیز خود پای صندوق های رأی، پیام عقلانیت، تدبیر و امید به آینده را فریاد زدند. دوازدهمین دورۀ انتخابات ریاست جمهوری به برکت این حضور به نقش زرینی در صفحۀ افتخارات کتاب قطور انقلاب اسلامی مبدل شد. بنابراین بر خود فرض می دانم تا از حضور فرهنگیان شریف و ارزشمند در صحنۀ انتخابات تقدیر نموده، در مقابل خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان فرهنگی و دانش آموزان رأی اولی که با حضور خود در این روز سرنوشت ساز پیام آور شادی و شکوه شدند، بر پای احترام ایستاده و عاشفانه ترین بوسه های تقدیر را بر دستان این بزرگواران هدیه کنم. همچنین خرد جمعی ایرانیان را در انتخاب هوشمندانه و تمدید خدمتگزاری فرزندان شریف خود در دولت تدبیر و امید را ارج نهاده و ضمن تبیرک به حضرت حجت الاسلام و المسلمین «دکتر حسن روحانی» و کابینۀ شریف و عزتمند او، توفیق روزافزون آنان را از درگاه ایزد منان مسئلت نمایم.

عبدالرضا فولادوند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

به اشتراک بگذارید :