15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۱۳:۵۱:۳۶
کد مطلب:  RTASmb6s
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
شهرستان های استان تهران در حوزۀ اقتصاد مقاومتی اقدامات رو به رشدی داشته است

نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی این اداره کل، با حضور یدالله شهبازبیگی، معاونت پشتیبانی و توسعۀ مدیریت اداره کل و عشاقی، مدیر کارگروه اقتصاد مقاومتی و مسئول دبیرخانۀ اقتصاد مقاومتی استان تهران برگزار شد.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یدالله شهبازبیگی در این نشست، ضمن تقدیر از معاونین پشتیبانی و رابطین اقتصاد مقاومتی مناطق به واسطۀ تلاش در حوزۀ ارائۀ اسناد و ثبت در سامانه، گفت: تغییر مسیر حرکت اقتصادی اصل و محور اقتصاد مقاومتی است.

وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از این امر که آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تلاش کرده است تا با تشکیل کارگروه تخصصی اقتصاد مقاومتی و تأکید بر فرهنگ سازی در اقشار مختلف، خصوصاً دانش آموزان و فرهنگیان گام های مثبتی بردارد، افزود: از جملۀ این فعالیت ها می توان به اصلاح الگوی مصرف انرژی در مدارس، مدیریت بهینۀ منابع کالبدی، اجرای مدیریت سبز اشاره کرد.

شهباز بیگی در این نشست، ضمن تقدیر از دست اندرکاران کمیتۀ اقتصاد مقاومتی در استان و مناطق تابعه، گفت: شهرستان های استان تهران در حوزۀ اقتصاد مقاومتی اقدامات رو به رشدی داشته است.

وی در ادامه ضمن ابراز امیدواری در این راستا که با توجه به شعار سال، این روند همچنان با قدرت ادامه یابد، افزود: نقش آموزش و پرورش در تحقق شعار سال، نقشی کلیدی و محوری است.

مدیر کارگروه اقتصاد مقاومتی و مسئول دبیرخانۀ اقتصاد مقاومتی استان تهران در پایان، با اشاره به این امر که می بایست از ظرفیت های آموزش و پرورش در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بهره جست، ادامه داد: حضور و مشارکت آموزش و پرورش در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی کمک می کند.

به اشتراک بگذارید :