15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۰۹:۱۱:۰۳
کد مطلب:  LPdJQiGC
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان :
17پایگاه غنی سازی اوقات فراغت در ناحیه2بهارستان فعالیت خود را آغاز می کنند

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در ستاد اوقات فراغت مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان گفت: 17پایگاه غنی سازی اوقات فراغت در ناحیه2بهارستان از اول تیرماه سال 96 فعالیت خود را آغاز می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازناحیه2بهارستان،حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان با اعلام این خبر افزود: مهمترین اهداف پایگاه های اوقات فراغت دانش آموزان در سال تحصیلی 97-96 غنی سازی اوقات فراغت،آموزش مهارت های زندگی،ارائه آموزش های فرهنگی،قرآنی و ورزشی در راستای بهبود پیوند هر چه بیشتر دانش آموزان و مدرسه می باشد.

 

 وی افزود: برنامه‌های اوقات فراغت دنباله رو اهداف تعلیم و تربیتی است و غنی‌سازی اوقات فراغت از مهم‌ترین اهداف آموزش وپرورش می باشد .

بنار با اشاره به اینکه این پایگاه ها می توانند با ارائه برنامه مدون در جهت غنی سازی فعالیت های مذهبی ،ورزشی ،اجتماعی و مهارتی دانش آموزان گام های مؤثری را بردارند ، تصریح کرد: امیدواریم با تلاشهای همکاران،اولیای دانش آموزان شاهد،برگزاری مناسب برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در راستای «دستورالعمل پایدار» ارسالی از اداره کل آموزش وپرورش استان باشیم.

 

شایان ذکر است20مربی فرهنگی در 17پایگاه غنی سازی اوقات فراغت در جهت ایجاد بستر مناسب برای پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان در ناحیه2بهارستان فعالیت می نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :