15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۰۹:۵۶:۵۱
کد مطلب:  RfP8xrIO
فرماندار ملارد در جمع دانش آموزان رای اولی:
دانش آموزان عزیز باید به نحو احسن از این حقی که دارند استفاده کنند و با آگاهی، دانش و با چشم باز در فعالیت های اجتماعی شرکت نمایند.

فرماندار ملارد در جمع دانش آموزان رای اولی آموزشگاه شهدا اقتدار ملارد حضور یافت و با آنان به گفتگو نشست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، بهمن خطیبی فرماندار ملارد ضمن برشمردن تاثیر انتخاب صحیح در زندگی آدمی، اظهار داشت: تمام ارکان کشور ما با انتخابات چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم تعیین می شوند.

وی نگاه ویژه نظام جمهوری اسلامی به حقوق زنان را امتیازی ارزنده دانست و افزود: در بسیاری از کشورهای اطراف ،زنان حق شرکت در فعالیت های اجتماعی به خصوص حق رای در انتخابات را ندارند اما در نظام مقدس ما این فرصت به زنان داده شده است.

خطیبی بر انجام فعالیت های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دانش آموزان در کنار علم آموزی، دانش اندوزی و تلاش در سنگرهای علمی و ادبی کشور توسط دانش آموزان تاکید کرد و ادامه داد: شما دانش آموزان عزیز باید به نحو احسن از این حقی که دارید استفاده کنید و با آگاهی، دانش و با چشم باز در فعالیت های اجتماعی شرکت نمایید.

فرماندار ملارد تصریح کرد: نظام و کشور ما هزینه های زیادی را برای داشتن امنیت برای مشارکت همه آحاد مردم در تعیین آینده کشور پرداخت کرده است لذا تک تک ما باید دین خود را به کشور و نظام ادا کنیم و شرکت حداکثر در انتخابات ادا کردن بخشی از این دین به آینده کشور است.

به اشتراک بگذارید :