15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۰:۲۵:۲۵
کد مطلب:  THFBxdVQ
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
معلمان از نطر تعهد اخلاقی بالاترین رتبه را در جامعه دارند

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در همایش تجلیل از مقام معلم بی توجهی به مقام و منزلت معلم را سبب وارد شدن لطمات جبران ناپذیری به جامعه و نظام تعلیم تربیت عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ،ناحیه یک ری، همایش تجلیل از مقام شامخ معلم با حضور جمالی پورمعاون استاندار و فرماندار شهرستان ری، علیجانی نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، موجانی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستانهای استان تهران، موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، بهروز نصیری مدیر و اعضای شورای معاونین اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 ری برگزار شد.

بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در این همایش گفت: صحبت در مورد معلمان و مقام و منزلت آنان بسیار است و معلمین ما کسانی هستند که بخشی از مسائل فرهنگی و اجتماعی در جامعه و همچنین  معظلات و آسیب های اجتماعی در کشور بر دوش آنان است.

 

وی افزود: جامعه انتظارات  به حق و زیادی از معلمین دارد و معلمان ما علیرغم تمامی مشکلات و مسائل موجود در راه خدمت به دانش آموزان و جامعه می باشند و براساس تعهد خود هرگز بار تعلیم و تربیت و رسالت فرهنگی خود را فراموش نکرده و رها نمی سازند.

 

نصیری با اشاره به اینکه معلمین از دلسوزترین اقشار جامعه هستند و از نظر تعهد اخلاقی  در بالاترین رتبه های جامعه قرار دارند ، تاکید کرد:اگر جامعه قدر و منزلت مقام معلم را به خوبی نداند در آینده دچار معظلات و آسیب های مختلفی خواهد شد و بی توجهی به جایگاه معلم  ضررهای جبران ناپذیری دارد که به آسانی قابل جبران نخواهد بود.

 

شایان ذکر است در این آیین از معلمین منتخب استانی و منطقه ای و همچنین بازنشستگان سال تحصیلی گذشته با اهداء لوح، تقدیر بعمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :