15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۰۸:۵۱:۳۲
کد مطلب:  EyaZBn9B
معاون سواد آموزی اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
هر جامعه ای كه به دنبال سعادت است آن را در دست معلم پیدا خواهد كرد.

معاون سواد آموزی اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران درهفته بزرگداشت مقام معلم در جمع همکاران فرهنگی رباط کریم حاضر شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سعید شهریاری، معاون سواد آموزی اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:در خصوص مرتبه و مقام معلم همان بس كه پیامبر گرامی با افتخار اعلام می دارد که همانا من به عنوان معلم مبعوث شدم .

وی با اشاره به اینکه كه اگر آموزش و پرورش براساس برنامه‌ها و سیاست‌های صحیح حركت كند، كشور از لحاظ علم و تحقیق غنی خواهد شد، تاکید کرد: آموزش و پرورش باید تربیت نسلی با ایمان، وفادار، مسئولیت پذیر، ، مبتکر، راستگو، شجاع، اندیشمند ، عاشق میهن ، و دوستدار نظام و مردم را، هدف اصلی خود قرار دهد.

معاون سواد آموزی اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه هر جامعه ای كه به دنبال آینده مطلوب وسعادت است آن را در دست معلمان ان جامعه پیدا خواهد كرد ، تصریح کرد:  اگر ما بخواهیم در جهت رشد و توسعه كشور و تعالی انسانها گام برداریم باید به آموزش و پرورش  توجه بیشتری كنیم و كارهای بنیادی در آموزش و پرورش را آغاز کنیم.

شهریاری ،توجه به آموزش و پرورش در كشورهای پیشرفته را یک اصل اساسی دانست و افزود: اگر آموزش و پرورش یك كشور رشد كند؛ دانش آموزانی خلاق، مبتكرو شجاع تربیت می کند كه آنها خود كیمیاگری خواهند كرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :