15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۳:۰۷:۳۸
کد مطلب:  QUTFu0lH
مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
کتابخانه های مدارس شهرستان های استان تهران تجهیز می شوند

مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تخصیص اعتبار ویژه برای خرید كتابخانه های مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: در راستای لزوم افزایش سرانه مطالعه مفید در بین دانش آموزان و نیز توسعه و تجهیز فضاهای كتابخانه ای، کتابخانه های مدارس شهرستان های استان تهران تجهیز می شوند .

وی افزود: در همین راستا همزمان با برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، مدارس حوزه شهرستان های استان تهران می توانند ضمن بازدید از آثار جدید فرهنگی و آشنایی با تازه های نشر، از تسهیلات خرید كتاب برای دانش اموزان نیز بهره مند شدند.

 

فولادوند ضمن اشاره به استقبال بی نظیر مدارس از این طرح از اختصاص یك میلیون تومان كتاب به مدارس مجری طرح خبرداد و افزود : براساس تفاهم نامه فیماین وزرات آموزش و پرورش و وزارت ارشاد اسلامی اعتبار ویژه ای برای تجهیز 1500 مدرسه در شهر و شهرستان های استان تهران تخصیص یافته و تا كنون بسیاری از مدارس مجری طرح نسبت به انتخاب كتاب ها و جذب اعتبار آن اقدام نموده اند .      

به اشتراک بگذارید :