15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۱:۰۴:۲۴
کد مطلب:  NpeNVKFh
مدیر آموزش و پرورش جوادآباد:
شهدا بهترين الگو در عرصه تعليم و تربيت می باشند

مدیر واعضا ستاد بزرگداشت مقام معلم منطقه جوادآباد از خانواده شهیدان و پیشکسوتان فرهنگی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از جوادآباد، رییس و اعضا ستاد بزرگداشت مقام معلم اداره آموزش و پرورش جوادآباد، با حضور در منزل سید علی کرمانیان پیشکسوت فرهنگی و برادر شهید سید رسول کرمانیان، و علی نقی تاجیک پیشکسوت فرهنگی و پدر شهید محمدعلی تاجیک، ضمن تجلیل از این شهدا و تقدیر از خانواده گرامی ایشان، روز معلم را به این پیشکسوتان فرهنگی تبریک عرض نمودند.

عباس کیوانلو مدیر آموزش و پرورش جوادآباد در این دیدار صمیمانه که بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم صورت گرفت، گفت: شهدا همواره بهترين الگو در عرصه تعليم و تربيت بوده و تنها راه سعادت جامعه پيروي از راه شهدا و ايثارگران انقلاب اسلامي می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: شهدای عزیز در سنگر دفاع مقدس و تعلیم و تربیت نقش آفرینی کردند و با قلم و خون خود در راستای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حراست از کیان انقلاب اسلامی جانفشانی کردند.

وی ادامه داد:خانواده معظم شهدا مایه افتخار جامعه،میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند وامیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :