11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۰۸:۵۵:۵۲
کد مطلب:  v9hQuLed
معاون آموزش ابتدایی وزير آموزش و پرورش:
ایجاد عدالت آموزشی در فرصت های یادگیری ویاددهی مهمترین اولویت است

معاون آموزش ابتدایی وزير آموزش و پرورش گفت : ایجاد عدالت آموزشی در فرصت های یادگیری و یاددهی از مهمترین اولویت این معاونت می باشد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان شمالی، رضوان حکیم زاده در سومین همایش دیار کوچ و معلمان چند پایه  استان اظهارکرد: با تفکر وتعقل می توان به مسیر رشد و پیشرفت دست یافت.

 

 معاون آموزش ابتدایی وزير آموزش و پرورش ادامه داد: کلمه تدبیر 23بار در قرآن کریم تکرار شده است که نشان از اهمیت تدبیر می باشد که لازم است درتمامی برنامه های خود از تدبیر استفاده کنیم

 

وي  بیان کرد: پیامبر اکرم (ص) در برابر دشمنان خود از ستیزه جویی استفاده نکرد، روشی که پیامبر  به کاربرد روش تدبیر وتعامل بود.

 

حكيم زاده  تصریح کرد: با نخبه پروری وجداسازی دانش آموزان مخالفیم  ودر تلاش هستیم که عدالت آموزشی را برای تمامی دانش آموزان کشور فراهم نماییم.

 

معاون آموزش ابتدایی وزير آموزش و پرورش گفت: اصلاح ساختار بودجه، تخصیص تجهیزات متناسب با  فعالیت مدارس  ابتدایی، افزایش سرانه و اعتبار متناسب با شرایط مدارس از اولویت های معاونت ابتدایی می باشد.

 

گفتنی است؛ سومین همایش دیار کوچ با حضور مسئولين درمنطقه ییلاقی گلیل شیروان برگزار شد و از450 معلم عشایر و چند پایه و150 معلم عشایر سیار تجلیل به عمل آمد .

به اشتراک بگذارید :