14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۲:۲۷:۴۹
کد مطلب:  VC2G4SyJ
مدیر آموزش و پرورش شهریار:
معلم با تعلیم و نشر علم، انسانها را به سوی کمال و پیشرفت سوق می دهد

مدیر آموزش و پرورش شهریار در آئین تجلیل از معلمان نمونه منطقه ای و استانی که با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد، گفت: معلم با تعلیم و نشر علم، انسانها را به سوی کمال و پیشرفت سوق می دهد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین تجلیل از معلمان نمونه منطقه ای و استانی با حضور فرماندار، امام جمعه و حضور حداکثری مدیران، معلمان و رابطین پژوهش در سالن خلیج فارس شهروحیدیه برگزار شد.

مدیر آموزش وپرورش شهریار در این آئین با بیان این موضوع که معناي اصلي و نخستين علم، دانستن در برابر ندانستن است، گفت: معلم با تعلیم و نشرِ علم، انسانها را به سوی کمال و پیشرفت سوق می دهد و عشق و ایمان را بر لوح جان و ضمیر پاک انسانها ثبت می کند.

ذبیحی در ادامه با تاکید براین که معلم بودن از ویژگیهای انبیاست، افزود :اساسا تعلیم و تعلم از نعمتهای خداوند متعال است که اول برای انبیاء و اولیا و سپس به دیگران ارزانی داشته است.

وی در پایان ضمن تقدیر از عوامل برگزاری این آئین اظهار داشت :در آموزه های دینی ما برای تقدیر از معلم سفارشهای زیادی شده است و در سیره پیشوایان معصوم علیهم السلام این امر مرسوم و مسلّم بوده است.

شایان ذکر است در پایان این آئین از معلمان نمونه منطقه ای و استانی تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :