14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۲:۲۶:۴۲
کد مطلب:  oeNkLBwJ
مدیر آموزش و پرورش قدس در همایش رأی اولی ها:
رأی اولی ها با شرکت در انتخابات به خودباوری و اعتماد به نفس می رسند

همایش مشق حضور(رأی اولی ها) با حضور تشکل های دانش آموزی در سالن شهید دهنوی شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمدرضا بهمنش، مدیر آموزش و و پرورش شهرستان قدس با تأکید بر اهمیت انتخابات گفت: انتخابات صحنه ای است که فرصت سنجش اراده و انتخاب را به فرد می دهد و انتخابات به دلیل تأثیر در سرنوشت جامعه ، باعث ارتقاء عزت و اعتماد به نفس در افراد می گردد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس افزود: تاریخ هیچ گاه افرادی را که جلوی گلوله ایستادند و مقاومت کردند تا امروز رأی اولی های دیگر در میدان نبردی دیگر دشمن را ناامید کنند را فراموش نمی کند چرا که شهیدانی همانند شهید فهمیده ، با آنکه به سن رأی دادن نرسیده بودند اما با بلوغ ذهنی که داشتند جان شیرین خود را فدا کردند.

بهمنش ادامه داد: انتخابات فرصت خوبی است برای حضور و دخالت در سرنوشت خودمان تا از این طریق، انتخاب درست را انجام دهیم؛ انتخاب درستی که منجر به رشد و شکوفایی کشورمان گردد.

وی در مورد رأی اولی ها اظهار داشت: احساس خوشایند رأی دادن به خصوص برأی کسانی که اولین بار پای صندوق رأی حاضر می شوند ، بسیار شیرین و متفاوت است چرا که آنها به واسطه حضورشان در انتخابات و مشارکت در سرنوشت سیاسی کشور ، وارد مرحله جدیدی از زندگی می شوند.

مدیر آموزش و پرورش این شهرستان تصریح کرد: رأی اولی ها با شرکت در انتخابات به خودباوری و اعتماد به نفس می رسند و احساس می کنند که بزرگ شده اند ، چون نظر و دیدگاه آنها مورد توجه قرار گرفته است.

بهمنش تأکید کرد: حضور شما دانش آموزان عزیز خاطره ای به یادماندنی در انتخابات است و انتخابات، دروازه ورود شما به عرصه های سیاسی و اجتماعی خواهد بود تا شور سیاسی و اجتماعی خودتان را نشان دهید و به طور یقین حضور جوانان و دانش آموزان موجب اقتدار نظام اسلامی خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: حضور جوانان در کنار سایر اقشار جامعه باور غلط گسست نسل ها را از بین خواهد برد و نشان خواهند داد که هیچ فاصله ای بین نسل جدید و نسل قدیم وجود ندارد.

به اشتراک بگذارید :