11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۴:۵۷:۴۱
کد مطلب:  D2dpJM4W
در ناحیه 1 بهارستان صورت گرفت:
آئين تجليل از بازنشستگان آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان برگزار شد

آئين تجليل از بازنشستگان آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با حضور مدیر آموزش و پرورش ،شورای معاونين و تعدادي از کارشناسان و 50نفر از همکاران بازنشسته آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان گفت: تجلیل از بازنشستگان آموزش و پرورش امری بسیارشایسته  بوده و بازنشستگان سرمایه های معنوی نظا م تعلیم وتربیت می باشند.

 

وی افزود: : فرهنگیان بازنشسته زحمات زیادی برای تربیت جوانانی که امروز در کشور خدمات ارزشمندی ارائه می کنند، کشیده اند و همه ما وامدار این قشر فرهیخته هستیم وآموزش وپرورش باید از تجربیات، توصیه ها وراهنمایی های این قشر به عنوان سرمایه های مهم جامعه، نهایت استفاده را ببرد .

لطفی ادامه داد: خداوند متعال در کلام خود هدایت را شایسته انسان ها می داند، زیرا این تنها انسان است که شایستگی معلم شدن را که همان رسالت پیامبران است را دارد و هیچ موجودی به غیر از او نمی تواند به این درجه و رتبه دست یابد .

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان خاطرنشان کرد:: بدون شک پرورش نسل های آینده و افراد نقش آفرین در جامعه از همین آموزش و پرورش و بدست معلمین رقم می خورد و هرچه در این راه گام ها استوارتر برداریم، جامعه ای پویا خواهیم داشت

 

 گفتنی است در این مراسم از 50نفر بازنشسته سال جاری آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با اهدای هدیه و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :