11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۰:۰۲:۴۳
کد مطلب:  pLycfmlc
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد :
هنرجویان برگزیده شهرستانهای استان تهران در مرحله نهایی مسابقات كشوری حضور خواهند یافت

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از اعزام شش هنرجوی فنی و حرفه ای در زمینه های صنعت ، خدمات و هنر به مرحله كشوری چهاردهمین دوره مسابقات هنرستانی علمی – عملی فنی و حرفه ای خبر داد .

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تقدیر از زحمات مربیان ، مسئولین آموزشی و هنرجویان برگزیده ، گفت: تنوع رشته های حائز رتبه در مسابقات شاخصی بر عملكرد و برنامه ریزی مناسب در سطح استان ، مناطق و مدارس است .

وی افزود : مهارت آموزی با كیفیت ، همراه با نظارت، سنجش و ارزیابی مسئولین آموزشی در سطح استان و مناطق ، آینده شغلی موفق و تأمین نیروی انسانی متخصص را برای جامعه و كشور به ارمغان  خواهد آورد .

 

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهرانتصریح کرد: رتبه های كسب شده در رشته های تربیت بدنی، صنایع دستی ، كامپیوتر، كودكیاری، مكانیك خودرو و نقشه كشی معماری می باشد و چهار رتبه از رتبه های كسب شده به هنرجویان دختر اختصاص دارد كه نشانگر توانمندی و ارتقاء جایگاه دختران در آموزشهای فنی و حرفه ای و عدالت آموزشی در راستای سیاستگذاری های وزارتی است.

شفیع پور خاطرنشان کرد : كسب رتبه در سطح كشوری با توجه به ظرفیت های موجود هنرجویان و برنامه ریزی های صورت گرفته ،  دور از انتظار نخواهد بود  و با آمادگی و روحیه رقابتی كه در هنرجویان وجود دارد ، انشاء الله  شاهد درخشش این عزیزان در مرحله كشوری نیز  خواهیم بود.

 

           

 

شایان ذكر است مرحله كشوری و نهایی  این دوره از مسابقات علمی عملی به میزبانی دبیرخانه این مسابقات ، مستقر  در  استان  مركزی   و در شهر اراك ،   از  تاریخ 18 تا 20 اردیبهشت ماه كلید خواهد خورد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :