4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۰۸:۱۰:۲۰
کد مطلب:  kipxLRXX
مقارن با هفته بزرگداشت مقام معلم و با حضور مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان؛
از ایثارگران و جانبازان شاغل در اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی تجلیل شد

مقارن با هفته بزرگداشت مقام معلم و با حضور مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان عصر امروز در آئینی باشکوه از ایثارگران و جانبازان شاغل در اداره کل آموزش و پرورش استان در خانه معلم معلم 2 تبریز تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی؛  جعفر پاشایی در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: تقارن روز جانباز با میلاد حضرت عباس ( ع ) تداعی دو ویژه گی شاخص و برجسته جوانمردی و ایثار است.

وی با بیان اینکه مصداق بارز این دو خصیصه امروز در جانبازان و ایثارگران ما به وضوح دیده می شود افزود: ایشان در پاسداشت از این آب و خاک و ارزشهای اسلامی از همه چیز خود گذشتند تا میراث گرانبهای انقلاب، امام راحل و خون شهدا حفظ شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: مردم ایران اسلامی قدردان رشادت شما هستند و این مهم از بهترین و ماندگارترین کارهاست.

پاشایی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: هر کشوری اسوطه های خود را فراموش و به چهره های سایر کشورها رجوع کند مردمان آن کشور فنا شده و هویت خود را از دست می دهند.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان در پایان احترام به جانبازان و ایثارگران و خانواده های شهدا بویژه فرهنگیان این حوزه را احترام در برابر تمام خوبی ها دانست و ایشان بعنوان اسطوره و الکوهای ماندگار برای جوانان یاد کرد.

در پایان این آئین از ایثارگران و جانبازن شاغل در ستاد اداره کل آموزش و پرورش استان با اعطاء لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :