14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۱۱:۵۰:۲۹
کد مطلب:  yIKetkB7
مدیر آموزش و پرورش قرچک در آئین تکریم و تجلیل از فعالان بهداشتی مدارس:
وزارت آموزش و پرورش نگاه ویژه ای به مباحث بهداشت مدارس داد

تکریم و تجلیل از فعالان بهداشتی مدارس با حضور جمعی از مسئولین در کانون ملائک برگزار شد.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همایش فعالان سلامت با حضور مربیان بهداشت مدارس و رابطین بهداشتی و مدیران فعال در برنامه های بهداشت سلامت در کانون ملائک برگزار شد .

مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش قرچک در این آئین گفت: همایش فعالان سلامت با شعار زندگی سالم با نشاط و امید به همت واحد بهداشتی آموزش و پرورش قرچک به منظور تجلیل از فعالان سلامت درمدارس برگزار شده است.

وی در ادامه با اشاره به این امر که هدف از برگزاری این همایش تشویق مربیان و رابطین سلامت در مدارس می باشد، افزود: بحث بهداشت در مدارس از برنامه هایی است که وزارت آموزش و پرورش نگاه ویژه به آن دارد چون با سلامتی دانش آموزان سر کار دارد و ترویج دهنده برنامه های بهداشتی در بین دانش آموزان وخانواده های آنها می باشد .

نیکبخت با اشاره به این امر که آموزش و پرورش قرچک در خصوص وضعیت بهداشتی و درمانی دانش آموزان رابطه بسیار خوبی با شبکه بهداشت قرچک دارد، ادامه داد: در همین خصوص تمامی معاینه های پزشکی که از طریق دکترها و کارشناسان شبکه بهداشت از دانش آموزان صورت گرفته رایگان بوده است.

مدیر آموزش و پرورش قرچک اظهار داشت: واحد بهداشت آموزش و پرورش قرچک با همکاری واحد جوانان و نوجوانان شبکه بهداشت اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی تحت عنوان سبک زندگی سالم، پیشگیری از رفتارهای پر خطر و ترویج ازدواج سالم در مقطع متوسطه دوم در بین دانش آموزان دختر، پسر و اولیاء آنها برگزار شد.

شایان ذکر است در پایان آئین با حضور مدیر آموزش و پرورش، معاون پرورش آموزش و پرورش و معاون بهداشتی شبکه بهداشت از تیم دادرس انقلاب اسلامی که در بحث فعالیتهای بهداشتی در مدارس به مرحله استانی راه یافته اند تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :