14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۱۰:۲۷:۳۲
کد مطلب:  voCE74oO
مدیر آموزش و پرورش ملارد:
داشتن نشاط و امید لازمه یک زندگی سالم است

مدیر آموزش و پرورش ملارد در آئین تجلیل از مراقبین سلامت و رابطین بهداشت مدارس داشتن نشاط و امید را لازمه یک زندگی سالم را دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، آیین تجلیل از زحمات یک ساله مراقبین سلامت و رابطین بهداشت مدارس شهرستان ملارد در سالن شهید طحانی برگزار شد.
محمد قادری تفرشی، مدیر آموزش و پرورش ملارد، در این آئین داشتن نشاط و امید را لازمه یک زندگی سالم برشمرده، توجه ویژه به اثرات عوامل روحی را مهم دانسته و گفت: سه عامل بر انسان اثر می گذارد، اول اثر عوامل شیمیایی همچون غذا، داروها و دوم اثر عوامل فیزیکی مانند فعالیت های بدنی و ورزش و سوم عوامل روحی مانند تفکرات، اعتقادات و باورها که عامل سوم تمام جنبه های زندگی انسان را تحت تاثیر خود قرار می دهد لذا نشاط و امید پایه و اساس یک زندگی سالم است.
قادری تفرشی همچنین توجه ویژه به طرح سفیران سلامت در مدارس را نوعی فرهنگ سازی خوانده و ادامه داد: سفیران سلامت خود یاد می گیرند و سپس آنچه فرا گرفته اند را آموزش می دهند که این نوعی فرهنگ سازی است و همچنین باعث ایجاد شور و نشاط در دانش آموزان نیز می شود.
در پایان این آئین که مسئولین استانی و شهرستانی نیز در آن حضور داشتند از 84 نفر از مراقبین سلامت و رابطین بهداشت مدارس تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :