11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۱۰:۰۷:۲۵
کد مطلب:  7nkJneUA
مدیر آموزش و پرورش قدس:
آموزش‌ و پرورش پرچم دارصیانت از کشوراست

مدیر آموزش و پرورش قدس به مناسبت هفته بزرگداشت مقام و منزلت معلم، پیش از خطبه‌های نماز جمعه سخنرانی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمدرضا بهمنش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس به مناسبت هفته بزرگداشت مقام و منزلت معلم، پیش از خطبه‌های نماز جمعه سخنرانی کرد.

بهمنش، با قدردانی از زحمات معلمان و مربیان گفت: معلمان همچون تک ستاره‌هایی هستند، که در آسمان علم ودانش می‌درخشند.

وی افزود: معلم با انسان سرو‌کار دارد و با تربیت انسان جامعه ای را خواهد ساخت، که نوید آینده ای بهتر را برای کشور رقم خواهد زد.

بهمنش با بیان این که هفته معلم، هفته عشق و ایثار است اضافه کرد: معلمان افرادی دلسوز و عاشق در راه پیشرفت جامعه هستند و هیچ‌ مقامی بالاتر از مقام معلم نیست.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه مسئولان باید توجه بیشتری به فرهنگیان جامعه داشته باشند، گفت: معلم و قشر فرهنگی، پرورش دهنده تربیت انسان در جامعه را بر عهده دارد و می‌توان گفت آموزش و پرورش، پرچمدار صیانت کشور است.

بهمنش در پایان آگاهی بخشی فرهنگ‌ انتخابات را وظیفه آموزش‌ و پرورش این عرصه دانسته و گفت: آموزش‌ و پرورش مانند سال های گذشته، تدابیر لازم را اعم از تجهیزات حوزه‌های انتخاباتی، برای این روز سرنوشت‌ساز آماده کرده است که مهم‌ترین وظیفه آن آگاهی بخشی فرهنگ و انتخاب درست ‌در انتخابات است.

به اشتراک بگذارید :