14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۱۶:۵۱:۰۹
کد مطلب:  IWOwkp3f
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان;
معلمین منتخب نواحی پنجگانه تبریز تجلیل شدند

پیش از ظهر امروز، مراسم تجلیل از منتخبین نواحی پنجگانه تبریز در باشگاه فرهنگیان تبریز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در مراسم تجلیل از منتخبین نواحی پنجگانه تبریز در باشگاه فرهنگیان تبریز سه شاخص توسعه پایدار را آموزش و پرورش،نظام سلامت و مردم سالاری عنوان کرده و افزود: شکل گیری توسعه ی پایدار در تمام ابعاد توجه به آموزش و پرورش است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان رضایتمندی و مشارکت را دو میثاق مهم سیستم تعلیم و تربیت استان برشمرد و افزود: معلمان در سه سال اخیر در تمام حوزه ها اقدامات شایسته ای برای ارتقا انجام داده اند.

وی اضافه کرد: پرداختن به دغدغه های معلمان سرمایه گذاری است و ما در استان به این موضوع توجه جدی داشته ایم و سعی خواهیم کرد در حد شان و منزلت شهر اولین ها یعنی آذربایجان اقدامات را گسترش دهیم.

پاشایی اذعان داشت:معلم محور اساسی اقدامات و برنامه های آموزش و پرورش است و بعنوان مرجع اصلی اعتماد جامعه و خانواده ها بشمار می آید و نباید با ناکارآمدی به آن ضربه زد.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان با بیان اینکه ماندگارترین انسان ها در دل مردم معلم ها هستند٬گفت:بعد عاطفی و احساسی تعلیم و تربیت معلم بسیار بالا و انکار ناپذیر است.

وی به رویکرد آموزش و پرورش استان بر محور دانش آموز٬معلم و اولیا اشاره کرد و تصریح نمود:محوری ترین و اساسی ترین موضوع در این رویکرد همواره معلم بوده است.

به اشتراک بگذارید :