11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۰۹:۱۰:۰۳
کد مطلب:  smraStTK
مدیر آموزش وپرورش فشافویه :
همایش رای اولی ها در فشافویه برگزار شد

مدیر آموزش وپرورش فشافویه از شرکت دویست دانش آموز منطقه در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از فشافویه  مرتضی حیدری مدیر آموزش وپرورش فشافویه گفت: دانش آموزان رای اولی با مشارکت حداکثری در انتخابات می توانند سرنوشت کشور را با دستان خود رقم بزنند.

حیدری  با اشاره به اینکه در انتخابات پیش رو 200 دانش آموز فشافویه ای  برای نخستین بار رای خواهند داد، افزود: برگزاری انتخابات نشانگر اقتدار و عزت ملی کشور ماست و دانش آموزان در این اقتدار سهم بزرگی دارند.

وی با بیان اینکه شخصیت انسان در دوران نوجوانی شکل می گیرد، ادامه داد: نوجوانان امروز مدیران و مسئولان فردای کشور هستند و از هم اکنون باید احساس مسئولیت کنند.

 

 در ادامه محمد صالح ضیایی بخشدار منطقه نیز ضمن تشریح قوانین ومقررات موجود در برگزاری انتخابات گفت: ایثارگری های دانش آموزان در دفاع مقدس فراموش نخواهد شد و در تداوم آن ایثارگری ها، ابعاد حضور دانش آموزان در انتخابات پیش رو به نمایش گذاشته خواهد شد.

بخشدار فشافویه با اشاره به برگزاری 19 دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی در مدارس کشور، تصریح کرد: برخی از دانش آموزان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با رسیدن به سن تکلیف سیاسی و درک شرایط کشور، باید دست به انتخابی آگاهانه بزنند.

 وی در ادامه با توصیه به رعایت اخلاق و ادب اسلامی در انتخابات خاطرنشان کرد: هر کاندیدایی که از طرف شورای نگهبان تایید شود مورد تایید نظام است و هر کدام از کاندیداها، باید حرمت و حریم سایر کاندیداها را در رقابت انتخاباتی حفظ کنند

 

به اشتراک بگذارید :