14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۲۰:۱۰:۳۹
کد مطلب:  n3CoVsMa
معاون آموزش متوسطه استان در جلسه کمیته برنامه ریزی منطقه هریس:
هدف از آموزش به حداکثر رساندن ظرفیت دانش آموزان است

جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش شهرستان هریس با حضور معاون آموزش استان و با شرکت مدیران متوسطه منطقه، در خانه معلم هریس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از هریس، عاشور اکرمی به اجرای برنامه تعالی از سال قبل در قالب 87 شاخص و 20 برنامه در سطح استان اشاره کرده و افزود:  در این برنامه تمام تجربیات خود را برای تحقق شعارهای سه گانه دستگاه تعلیم و تربیت استان به کار برده ایم تا منجر به افزایش کیفیت آموزش شود.

وی با بررسی و تحلیل وضعیت آموزشی منطقه، برنامه ریزی دقیق را نیاز اساسی منطقه بیان کرده واقدامات چندماهه مدیر آموزش و پرورش هریس در راستای افزایش کیفیت آموزشی را قابل تقدیر دانست.

معاون آموزش متوسطه استان ادامه داد: هدایت تحصیلی از مهم ترین گام ها برای ارتقای کیفیت آموزش است چون باعث شکوفایی حداکثری استعداد دانش آموزان می شود و طبق آخرین تعریف متخصصان نیز آموزش به حداکثر رساندن ظرفیت دانش آموزان است.

اکرمی ، توجه به نظام پیشنهاد دهی در مدرسه ، برنامه ریزی روی دروس لازم التوجه و ایجاد هم نوازی در مدرسه که همان یادگیری باهم و یادگیری از هم است را از روش هایی دانست که برای شاهد بودن رشد  درشاخص های آموزشی باید از آنها بهره برد.

به اشتراک بگذارید :