11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۱۳:۰۵:۰۰
کد مطلب:  On24h8p4
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در همایش نکوداشت فرهنگیان و روز معلم:
فرهنگیان نقش حساس و سازنده ای در طول تاریخ ایران داشته اند

همایش نکوداشت هفتۀ معلم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات و قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در ستاد بزرگداشت مقام معلم، معاون سیاسی-اجتماعی استانداری تهران و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن همایش های ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در آئین نکوداشت مقام معلم که در سالن همایش های ولایت این اداره کل برگزار شد، ضمن نکوداشت یاد و خاطرۀ شهید مرتضی مطهری، 5 هزار شهید فرهنگی و 36 هزار شهید دانش آموز گفت: تلاش کرده ایم تا به جای تجلیل از شخص معلم مقام و جایگاه معلم در جامعه ارتقاء یابد.

وی در ادامه با اشاره به این امر که قبل از پیروزی انقلاب و در تمامی  نهضت های صد سالۀ اخیر نقش بی بدیل فرهنگیان در همه جا مشهود است، افزود: هم در دوران انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس فرهنگیان نقش حساس و بسیار سازنده ای داشته اند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان گفت: روحیۀ امید، خودباوری و نشاط جامعه در دستان معلمان است که در کلاس درس جاری می گردد و آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین نهاد دولتی، همواره به این امر افتخار می کند.

 

به اشتراک بگذارید :