14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۱۳:۰۹:۲۸
کد مطلب:  XfCOS2IM
با حضور معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی;
کارکنان مدارس حائز رتبه برتر ارزیابی برنامه تعالی مدیریت مدرسه تجلیل شدند

مراسم تجلیل از کارکنان مدارس حائز رتبه برتر ارزیابی برنامه تعالی مدیریت مدرسه صبح امروز، در دبیرستان فرزانگان ناحیه 4 تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 4 تبریز، معاون آموزش متوسطه استان در این مراسم از روند جهت دار تغییر کیفی آموزش و پرورش خبر داد و افزود: رویکردی که آموزش و پرورش برای برنامه های آموزشی و پرورشی انتخاب کرده  بحث کیفیت بوده و بعنوان سطحی از برنامه های پرورشی و آموزشی مدنظر بود.

عاشور اکرمی اذعان داشت: برنامه های پیش بینی شده با توجه به عرصه های مختلف بر اساس سند تحول بنیادین در 6 ساحت مورد نظر است و هدف از ان تربیت انسان متعادل است.

وی بحث زیستی،تربیت سیاسی و اجتماعی، تربیت اعتقادی و دینی، تربیت تیروی انسانی، زیبایی و توجه به هنر را ساحت های اصلی برشمرد و گفت: دانش آموز کار افرین و خلاق جهت امنیت اقتصادی کشور از مباحث مورد تاکید می باشد.

اکرمی تصریح کرد: توجه متوازن به ساحت های تربیتی،مشارکت پذیری و مشارکت جویی، برنامه و پژوهش - تحقیق عناصر اصلی برنامه تعالی مدیریت بشمار می آیند.

معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان ابراز داشت: قالب برنامه های دوره متوسطه اول و دوم طرح تعالی مدیریت بود و از امسال تمام مدارس آموزش متوسطه نیز در قالب این طرح قرار می گیرند.

وی اظهار داشت: بهترین برنامه ها که بتواند آموزش و پرورش را به توسعه سوق بدهد در همین برنامه مدیریت تعالی مدارس گنجانده شده است.

به اشتراک بگذارید :