14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۸:۳۶:۰۰
کد مطلب:  4g6JG7M3
همزمان با آغار هفته معلم انجام پذیرفت؛
کلنگ زنی 3 باب مدرسه خیر ساز به ارزش 33 میلیارد در شهرستان بناب

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و همزمان با آغار هفته معلم، کلنگ 3 باب مدرسه خیر ساز به ارزش 33 میلیارد ریال در شهرستان بناب بر زمین زده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از بناب؛ کلنگ 3 باب مدرسه خیر ساز با اعتبار 33 میلیارد ریالی در شهرستان بناب بر زمین زده شد.

براساس این گزارش، این مدارس شامل یک باب مدرسه 12کلاسه با ارزش بالغ بر 17میلیاردریال که هزینه ساخت آن را وراث مرحوم اصغر خیالی تقبل می کنند و دو باب مدرسه 6 و4 کلاسه توسط بنیاد برکت و با ارزش بالغ بر 16میلیارد ریال در روستاهای خانه برق و روشت بزرگ کلنگ زنی گردید.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، هنگام کلنگ زنی این مدارس گفت: نهضت مدرسه سازی در بناب به یک الگو در کشور تبدیل شده و همت والای خیرین در این خصوص بی نظیر است.

اعزازی در ادامه افزود: در کنار توجه به توسعه فیزیکی مدارس باید کیفیت آموزشی نیز افزایش یابد تا فارغ التحصیلان از سواد لازم برای ارتقاء درجات علمی برخوردار باشد .

شایان ذکر است که شهرستان بناب دارای بیشترین مدرسه خیرساز در استان است که 18مدرسه با هزینه خیران در این شهرستان در حال ساخت است.

 

 

به اشتراک بگذارید :