18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۸:۵۸:۴۲
کد مطلب:  tdvidXhm
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صورت گرفت:
دیداری از جنس مهربانی

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مدیر آموزش و پرورش کهریزک و اعضای شورای معاونین این اداره همزمان با گرامیداشت هفته معلم با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک دیداری از جنس محبت و مهربانی را رقم زدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، همزمان با گرامیداشت هفته شامخ معلم،عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به همراه افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک و اعضای شورای معاونین این اداره با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک با دیدار معلمین بستری در این آسایشگاه دیداری از جنس محبت را رقم زدند.

در ادامه این دیدار عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، گفت: مهر و صمیمیت در آسایشگاه خیریه کهریزک قابل لمس است، چرا که زحماتی که هم برای دانش آموزان و هم برای معلمین بستری در این آسایشگاه صورت می گیرد قابل ستایش است.

وی در ادامه افزود: باید به دانش آموزان و معلمین زحمت کش این آسایشگاه به طور ویژه ای نگاه کرد و هر آن چه را که در توان داریم دریغ نکنیم.

وی همچنین در ادامه خطاب به معلمین گفت: پیشرفت و سربلندی امروز کشور عزیزمان حاصل تلاش ها، ایثار و از خودگذشتگی های شما عزیزان برای امر تعلیم و تعلم می باشد.

فولادند تصریح کرد: شما معلمین تربیت کننده سرمایه های با ارزش این جامعه هستید، چرا که هیچ سرمایه ای بارزش تر از سرمایه نیروی انسانی نیست.

گفتنی است ،در ادامه این بازدید مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به همراه افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک و اعضای حاضر با همکاران فرهنگی بستری در آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار و گفتگو کردند و با اهداء گل ،هفته معلم را به این عزیزان تبریک گفته و برای ایشان سلامتی و طول عمر را از خداوند مسئلت نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :