14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۸:۴۸:۲۷
کد مطلب:  ccg67iRC
بازتاب نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بمناسبت هفته ی معلم/
گلبانگ عشق و ایثار در مدارس آذربایجان شرقی شرقی طنین انداز شد

نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات بمناسبت هفته ی معلم در باشگاه فرهنگیان تبریز تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات بمناسبت هفته ی معلم در باشگاه فرهنگیان تبریز تشکیل شد.

 بازتاب این نشست را در سایت های خبری و اطلاع رسانی می بینیم:

 

پایگاه خبری تحلیلی آرمان تبریز:

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی

مشارکت۵۲۰ میلیارد تومانی مجمع خیرین استان از ابتدای تأسیس / سهمیه جذب ۱۳۱۵ نفری مدرس در آموزش و پرورش استان

آرمان تبریز-مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت:با مشارکت خیرین در احداث مدارس از سال ۹۲ تا سال گذشته، ۲۳۴ میلیارد تومان در جهت مدرسه‌سازی تعهد شده‌ است که در کل از ابتدای تاسیس مجمع خیران، ۵۲۰ میلیارد تومان تعهد خیران بوده که تنها ۲۳۴ میلیارد تومان آن مربوط به ۴۰ ماه اخیر است.

آسا خبر:

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اظهار کرد:

اداره نظام آموزش وپرورش درمدارعقلانیت،اعتمادوخرد جمعی/تکرار رتبه اولی آذربایجان شرقی درپروژه مهروبزرگداشت مقام معلم

آساخبر: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه استان از تحقق اهداف دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و پرورش کشور خبر داد و افزود: با وزیدن نسیم تدبیر و امید و استقرار فضای آرام و اخلاقی، اداره نظام آموزش و پرورش در کشور و استان در مدار عقلانیت، اعتماد و کار جمعی جریان یافت.

روزنامه مهدتمدن:

خبرگزاری رسا:

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

اجرای طرح مبین با مشارکت حوزه‌های علمیه در مدارس آذربایجان‌شرقی

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی گفت: بسیاری از مهارت‌های زندگی مبتنی بر آموزه‌های دینی و شیعی با حضور تبلیغی روحانیان در مدارس ارایه می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در تبریز، جعفر پاشایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در تبریز که به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم ترتیب یافت، اظهار داشت: کمیته همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش استان در سال تحصیلی 95-96 جلسات متعدد و مصوبات ارزشمندی داشته است.

تبریز بیدار:

گزارش تصویری؛

نشست خبری مدیرکل آموزش و پرورش در آذربایجان شرقی

نشست خبری مدیرکل آموزش و پرورش در آذربایجان شرقی با حضور اصحاب رسانه در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.

نسل تدبیر:

مدیرکل آموزش و پرورش:

یک دانش آموز محروم از تحصیل در استان نداریم/ اسکان 245000 فرهنگی در استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: یک دانش آموز محروم از تحصیل در استان نداریم.

به گزارش نسل تدبیر، جعفر پاشایی در آیین گرامیداشت مقام معلم که در هنرستان اکبریه تبریز برگزار شد در جمع دانش آموزان این هنرستان با اشاره به وجود پنج هزار معلم شهید و همچنین 30 هزار دانش آموز شهید گفت: در مقابل عظمت کار معلمی، سر تعظیمف تکریم و تعلیم فرود می آوریم و به این کار خود افتخار می کنیم.

 خبرگزاری پانا:

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران:

42 روستا یک دانش آموز دارد/توجه به مطالبات فرهنگیان در دولت یازدهم

خبرگزاری پانا: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: در 3 ماه پایانی سال گذشته گشایش کم سابقه ای در تزریق منابع مالی برای پرداخت حقوق فرهنگیان صورت گرفت و مطالبات و پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا سال 94 پرداخت شد.

خبرگزاری تسنیم:

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

یک سوم کلاس‌های درسی آذربایجان شرقی استاندارد نیست

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان اینکه یک سوم کلاس‌های درسی در استان استاندارد نیستند، گفت: ۳۱ هزار کلاس درسی در استان داریم که یک سوم این کلاس‌ها از استاندارد کافی برخوردار نیستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، جعفر پاشایی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به پرداخت به موقع حقوق فرهنگیان استان اظهار کرد: تاکنون حقوق‌های فرهنگیان پرداخت شده اما پاداش پایان خدمت بازنشستگان، اضافه تدریس همکاران شاغلین و حق الزحمه امتحانات باقی مانده که امیدواریم حداکثر تا پایان این ماه پاداش بازنشستگان پرداخت شود.

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب کشور نصر نیوز:

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

یک سوم مدارس آذربایجان شرقی استاندارد کافی ندارند

نصر: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان اینکه یک سوم کلاس‌های درسی در استان استاندارد نیستند، گفت: ۳۱ هزار کلاس درسی در استان داریم که یک سوم این کلاس‌ها از استاندارد کافی برخوردار نیستند.

به گزارش نصر، جعفر پاشایی با اشاره به پرداخت به موقع حقوق فرهنگیان استان اظهار کرد: تاکنون حقوق‌های فرهنگیان پرداخت شده اما پاداش پایان خدمت بازنشستگان، اضافه تدریس همکاران شاغلین و حق الزحمه امتحانات باقی مانده که امیدواریم حداکثر تا پایان این ماه پاداش بازنشستگان پرداخت شود.

خبرگزاری فارس:

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی :

یک سوم 231 هزار کلاس درس آذربایجان‌شرقی نیاز به تخریب و بازسازی دارد/ برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در خرداد/ استخدام 1315 نفر در آموزش و پرورش استان

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه یک سوم ۲۳۱ هزار کلاس درس استان نیاز به تخریب و بازسازی دارد، گفت: آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه برگز شده و یک هزار و 315 نفر نیروی جدید در آموزش و پرورش استان جذب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جعفر پاشایی بعدازظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بزرگداشت معلم با تبریک این روز به تمام فرهنگیان کشور، اظهار کرد: دغدغه توسعه آموزش‌وپرورش و همراهی با دستگاه تربیت قطعاً یکی از اولویت‌های خبرنگاران است و از بابت آن قدردان همه خبرنگاران هستیم.

بازتاب رسانه ای روز معلم:

خبرگزاری ایسنا:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

معلمان زمینه‌ساز اصلی تعلیم و تربیت جوانان به شمار میآیند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: دانش‌آموزان به منزلهی گلهای معطری هستند که توسط معلمان تربیت می‌شوند. 

  به گزارش ایسنا، منطقه آذزبایجانشرقی، محمد حسین صومی با بیان این مطلب اظهار کرد: معلمان زمینهساز اصلی تعلیم و تربیت جوانان به شمار میآیند و نامگذاری روز شهادت شهید مطهری به عنوان روز گرامیداشت معلمان، واقعاً حرکت شایستهای است. 

  وی با حضور در دبیرستان فرزانگان یک تبریز گفت: بهترین گروهی که آیندهی ما را خواهند ساخت، دانش‌آموزان دختر هستند و به طبع جمع کثیری از جمع حاضر در این دبیرستان، تمایل به بهرهمندی از توانمندیهای دانشگاه علوم پزشکی تبریز و قبولی در این رشته را دارند. 

  وی بیان کرد: آموزش و پرورش با انتخاب بهنرین معلمها، سعی در تربیت و دست‌ یافتن به بهترینها را دارد و در گذشته دبیرستان تیزهوشان چندان رواج نداشت، اما سطح کلاس دانش آموزان تیزهوش را مشخص میکرد؛ به این ترتیب که دانش‌آموزانی که به آینده امیدوار بودند، درس میخواندند. 

خبرگزاری ایرنا:

آذربایجان شرقی استانی بدون بازمانده از تحصیل

تبریز- ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در بیش از 130 روستای استان، به کلاس های یک تا سه نفره یک معلم در نظر گرفته شده است، گفت: حتی یک نفر بازمانده از تحصیل نداریم.

به گزارش ایرنا، سعید شبستری خیابانی روز سه شنبه در آیین بزرگداشت مقام معلم در جمع دانش آموزان هنرستان اکبریه تبریز با بیان اینکه معلمی، شغل انبیاست و این قشر مثل شمع می‌سوزند و روشنایی می‌دهند، افزود: این قشر بسیار موثر و فهیم جامعه با جان و دل تلاش می‌کنند و فرزندان ایران اسلامی را همچون فرزندان خود تعلیم و تربیت می‌دهند.

 نسل تدبیر:

معاون استاندار:

افتخار می‌کنیم یک بازمانده از تحصیل در استان نداریم/وجود 130 مدرسه تک دانش آموزی در استان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با افتخار اعلام می کنیم که حتی یک نفر در استان آذربایجان شرقی، بازمانده از تحصیل نیست و در بیش از 130 روستا استان، مدارس تک کلاسه یا یک نفر معلم و یک نفر دانش آموز داریم.

خبرگزاری پانا:

"سپاس معلم" روح انگیزترین نجوای امروز در مدارس آذربایجان شرقی بود

بمناسبت آغاز هفته ی معلم زنگ سپاس معلم همزمان با سراسر کشور در مدارس آذربایجان شرقی بصدا در آمد.

به گزارش خبرنگار پانا از آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در مراسم نمادین زنگ سپاس معلم در هنرستان دکتر مهدی اکبریه ناحیه 5 تبریز با تبریک ایام شعبانیه و هفته ی بزرگداشت مقام معلم گفت: در این روز یاد وخاطره 36 هزار دانش آموز شهید و 5 هزار معام شهید را گرامی میداریم.

پایگاه اطلاع رسانی آناج:

زنگ سپاس از معلمان در مدارس آذربایجان‌شرقی نواخته شد؛

پاشایی: در 134 روستا مدارس یک‌دانش آموزی داریم/ شبستری: معلمان اصلی‌ترین نقش را در تربیت سرمایه‌های انسانی ایفا می‌کنند

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی از حضور معلمان در 134 روستای یک دانش‌آموزی خبر داد.

به گزارش آناج، جعفر پاشایی پیش از ظهر امروز در مراسمی که به مناسبت روز معلم در مدرسه اکبریه تبریز برگزار شد، با اشاره به نقش هدایت گری معلمان در جامعه و اهمیت جایگاه معلمان در دین اسلام، ابراز داشت: رسالت اصلی پیامبران و انبیاء الهی هدایت‌گری بوده به‌طوری که پیامبر هم رسالت اصلی از بعثت خود را معلمی و تبلیغ اخلاق در جامعه می‌دانستند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :