14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۸:۲۰:۲۰
کد مطلب:  NVzNHmWk
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
معلمین ما باید به دانش روز تجهیز شوند

همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک از معلمین مدرسه خیری شهیدان اسماعیلی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک و اعضای شورای معاونین این اداره از معلمین مدرسه خیری شهیدان اسماعیلی در روستای عبدل آباد کهریزک با اهدای گل تقدیر به عمل آمد.

در ادامه این بازدید فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تبریک به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم، گفت: دانش آموزان نهال های این کشور هستند و هدایت گر و باغبان این نهال ها معلمین می باشند و برای رشد و شکوفایی آن باید با تمام توان گام برداشت.

وی در ادامه افزود: معلمین ما باید به دانش روز تجهیز شوند و مطابق با شرایط و نیازهای نسل جدید خود را در کلاس درس حاضر کنند.

وی همچنین افزود: تلاش برای ایجاد ارتباط والدین با مدرسه در جهت تداوم آموزش و تربیت دانش آموزان کمک بسزایی به اجتماعی شدن دانش آموزان می کند که نتیجه آن کاهش آسیب های اجتماعی و داشتن جامعه ای پویاتر است.

فولادوندراد در پایان خطاب به دانش آموزان، عنوان کرد: شما آینده داران این کشور باید با درس خواندن و کسب دانش حاصل تلاش های معلمین خود را به ثمر بنشانید و همیشه قدردان معلمین خود باشید و آنان را فراموش نکنید.

به اشتراک بگذارید :