11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۷:۴۰:۰۰
کد مطلب:  LrqTgS6K
وزيرآموزش و پرورش درآيين افتتاحيه پروژه هاي رفاهي و درماني اصفهان تاكيد كرد:
رفع بسياري از مشكلات مدارس با مشاركت معلمان، دانش آموزان و اوليا در تصميم گيري ها

وزير آموزش و پرورش در آيين افتتاحيه پروژه هاي رفاهي و درماني اصفهان، از رفع بسياري از مشكلات مدارس با مشاركت معلمان، دانش آموزان و اوليا در تصميم گيري ها تاكيدكرد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، فخرالدين دانش آشتياني درآيين بهره برداري از پروژه هاي رفاهي و درماني كه با حضور مديران و شوراي معاونين نواحي ومناطق آموزش و پرورش استان اصفهان در سالن نقش جهان برگزار شد، با تبريك ولادت باسعادت امام سجاد (ع) و روز معلم، اظهاركرد: حوزه هاي ستادي همواره سعي كنند براي مدرسه تصميم گيري نكنند، تا مديران با مشورت معلمان و دانش آموزان، مسائل مدرسه را حل و فصل كنند.

 

وزير آموزش و پرورش افزود: فرآيند تعليم و تربيت با دستورالعمل و بخشنامه محقق نمي شود  بلكه مديران حوزه ستادي بايد نقش راهبري را ايفا كنند.

 

وي با تاكيد بر حضور نماينده دانش آموزان در جلسات شوراي آموزش و پرورش، تصريح كرد: ارتباط مديران با اولياي دانش آموزان بسيار محدود است در حالي كه تقويت اين ارتباط مي تواند نقش تربيتي والدين در تربيت دانش آموزان را پررنگ تر كند.

 

دكتر دانش آشتياني خاطرنشان كرد: مديران حوزه هاي ستادي حضور بيشتري در مدارس داشته باشند تا مشكلات و مسائل مدارس را از نزديك بررسي و در ارائه راهكار به مديران مدارس كمك كنند.

به اشتراک بگذارید :