18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۸:۱۵:۲۳
کد مطلب:  hE5nAfxz
در روز معلم صورت گرفت:
افتتاح بزرگترين كلينيك پزشكي و دندانپزشكي كشور با حضور وزير آموزش و پرورش در اصفهان

در روز معلم، بزرگ ترين كلينيك پزشكي و دندانپزشكي كشور با حضور وزيرآموزش و پرورش در اصفهان به بهره برداري رسيد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، پيش از ظهر امروز، در روز معلم بزرگترين كلينيك پزشكي و دندانپزشكي كشور ويژه فرهنگيان با حضور دكتر فخرالدين دانش آشتياني در اصفهان افتتاح و به بهره برداري رسيد.

 

براساس اين گزارش؛ اين كلينيك با زيربنايي به وسعت 5280 متر مربع و با اعتباري بالغ بر 70 ميليارد ريال از محل اعتبارات ملي و استاني احداث و داراي 2 واحد پذيرش و سالن انتظار، متخصص گوش، حلق، بيني، متخصص پوست، مو و زيبايي واحدهاي ماموگرافي، سونوگرافي، فلورسكويي،BMP، OPG گرافي دندان،CSR، پاركينگ و فضاهاي ارتباطي در زيرزمين اول و همچنين، بستري موقت، بخش فيزيوتراپي با 17 اتاقك ، 10 اتاق شامل پزشك متخصص، تنظيم خانواده، زنان و زايمان، گوش، حلق و بيني، قلب، گوارش، كليه، جراح عمومي غدد، مغز، اعصاب و روان، چشم پزشكي، شنوايي سنجي، داروخانه، آندوسكوپي و عينك سازي در طبقه همكف مي باشد.

 

براين اساس، دندانپزشكي با 19يونيت تخصصي شامل عصب كشي، ترميم، ارتودنسي، پروتزثابت و متحرك، اتاق استريل و آزمايشگاه، و ساير تجهيزات در طبقه اول داير است.

 

شايان ذكر است، فرهنگيان مي توانند از تخفيفات 50 تا 60 درصدي دندانپزشكي بهره مند شوند در قسمت پزشكي نيز با بيمه تكميلي به صورت رايگان از خدمات پزشكي استفاده كنند.

به اشتراک بگذارید :